Pireus do Agistri Prom

Pireus Agistri trasa promowa laczy Ateny z Wyspy Sarońskie i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Hellenic Seaways obsluguje do 4 razy dziennie z przeplynieciami trwajacymi okolo 55 minuty gdy Saronic Ferries serwis operuje do 17 razy w tygodniu trwajacym od 1 godz 35 min.

To daje 45 przeplyniecia tydzien na trasie Pireus Agistri pomiedzy Ateny i Wyspy Sarońskie. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Pireus - Agistri Armatorzy Promowi

  • Hellenic Seaways
    • 4 Przeprawy Dziennie 55 min
    • Uzyskaj cenę
  • Saronic Ferries
    • 17 przeprawy w tygodniu 1 godz 35 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Pireus Agistri

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Pireus Agistri to samochod + 2 pasazerów.

Pireus Przewodnik

Pireus to portowe miasto w Grecji. Miasto położone jest na Zatokę Sarońską w regionie Attyka Grecji i jest częścią obszaru miejskiego w Atenach z centrum Aten około 12 km od Aten. Poza jej biur przewozowych, banków i obiektów użyteczności publicznej, znajdziesz plątaninę deptaków, sklepów i raczej zaniedbane obszary. Najbardziej atrakcyjna dzielnica leży na wschód dookoła Zea Marina i turystycznego portu Mikrolimano, który jest wyłożony kawiarniami, restauracjami i barami.

Port w Pireusie jest głównym portem w Grecji, największym portem pasażerskim w Europie i trzecim co do wielkości na świecie i jest ośrodkiem greckiego handlu morskiego i bazy z duża flota handlowa. Udogodnienia w porcie zostały niedawno odnowione i jakość udogodnień poprawił się znacząco. Obejmują one bankomaty, kantor wymiany walut, restauracje, bary, taksówki i szereg biur podróży sprzedających bilety na prom. Port obsługuje prom na Kretę, Cyklady, Dodekanez, wschodniej części Grecji i dużej części północnej i wschodniej Morza Egejskiego.

Agistri Przewodnik

Agistri to grecka wyspa, która jest tylko 55 minut od portu w Pireusie i rzut kamieniem z wyspy Egina. Wyspa znajduje się na Zatoce Sarońskiej i jest pokryta roślinnością i drzewami, z sosnami "dotykajacymi" krystalicznie błękitne wody. Na wyspie cztery wspólnoty: Megalochori, Skala, Limenaria i Metochi, są idealne dla wspaniałe wakacje. Podczas zwiedzania wyspy znajdziecie lasy sosnowe, piaszczyste plaże, krystalicznie czyste morze, tradycyjne kolory, spokój. Wyspa ma również zywe zycie nocne, dla tych, ktorzy lubia bary i kluby.

Wszystkie łodzie, konwencjonalne promy i "Latające Delfiny" do Agistri, odlywaja z wyjscia 8 z portu w Pireusie. Na wyspe można dotrzec z Egina, lodzia w zaledwie dziesięć minut. Łodzie te obejmują Agistri Express i kilka małych "taksówek wodnych".