COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Aegean Flying Dolphins

Aegean Flying Dolphins jest greckim, szybkim operatorem zlokalizowanym w Piraeus, ofereujący codzienne serwisy na wyspę Aegina i regularne połączenia z portu Volos, w regionie Thessaly, na wyspy Skiathos, Skopelos i Alonissos całym rokeim.

Posiadając 2 statki o nazwie Athena oraz Erato, odchodzące z Piraeus i Volos odpowiednio Aegean Flying Dolphins szczyci się jednym z najlepszych wodolotów w regionie. Nie tylko to, firma utrzymuje kilka lokalnych inicjatyw od początku operacji w 2006 roku i inwestuje w pobliskie społeczności,tworząc z nich ulubione firmy lokalne.

Przy prędkościach żeglugi 32 węzłów, wodoloty zapewniają bezpieczny transport na Morzu Egejskim, z przestronnymi miejscami do siedzenia na pokładzie i zespołem przyjaznego personelu, który pomaga w razie jakichkolwiek pytań, które możesz mieć podczas przeprawy. Warto jednak zauważyć, że ze względu na efektywne czasy żeglugi i smukłe kształty statków, na statkach Aegean Flying Dolphins nie ma urządzeń do żywienia i napojów.

Z directferries.pl można znaleźć Aegean Flying Dolphins rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Aegean Flying Dolphins bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Aegean Flying Dolphins z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Aegean Flying Dolphins

Aegean Flying Dolphins opinie klientów

  • "Polecam!"

    Polecam podróz z Aegean Flying Dolphin, punktualnie i szybko.

    Przeczytaj Więcej Zwiń