Aegean Flying Dolphins
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Aegean Flying Dolphins

Aegean Flying Dolphins jest greckim, szybkim operatorem zlokalizowanym w Piraeus, ofereujący codzienne serwisy na wyspę Aegina i regularne połączenia z portu Volos, w regionie Thessaly, na wyspy Skiathos, Skopelos i Alonissos całym rokeim.

Posiadając 2 statki o nazwie Athena oraz Erato, odchodzące z Piraeus i Volos odpowiednio Aegean Flying Dolphins szczyci się jednym z najlepszych wodolotów w regionie. Nie tylko to, firma utrzymuje kilka lokalnych inicjatyw od początku operacji w 2006 roku i inwestuje w pobliskie społeczności,tworząc z nich ulubione firmy lokalne.

Przy prędkościach żeglugi 32 węzłów, wodoloty zapewniają bezpieczny transport na Morzu Egejskim, z przestronnymi miejscami do siedzenia na pokładzie i zespołem przyjaznego personelu, który pomaga w razie jakichkolwiek pytań, które możesz mieć podczas przeprawy. Warto jednak zauważyć, że ze względu na efektywne czasy żeglugi i smukłe kształty statków, na statkach Aegean Flying Dolphins nie ma urządzeń do żywienia i napojów.

Z directferries.pl można znaleźć Aegean Flying Dolphins rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Aegean Flying Dolphins bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Aegean Flying Dolphins z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Aegean Flying Dolphins

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Aegean Flying Dolphins opinie klientów

  • "Polecam!"

    Polecam podróz z Aegean Flying Dolphin, punktualnie i szybko.

    Przeczytaj Więcej Zwiń

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.