COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Skiathos - Volos jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Skiathos do Volos - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspy Sporady do Grecji.

Przewoźnicy Promowi - Skiathos - Volos

  • 14 Sailings Weekly 1 hour 45 min
  • Get price
  • 10 Sailings Weekly 3 hr
  • Get price
  • 6 Sailings Weekly 1 hour 15 min
  • Get price
  • 7 Sailings Weekly 2 hr 15 min
  • Get price

Prom Skiathos do Volos

Trasa promowa Skiathos Volos łączy Wyspy Sporady z Grecja i jest obecnie obsługiwana przez 4 przewoźników. Hellenic Seaways obsługuje swoje połączenia do 14 razy tydzien, Anes Ferries 10 razy tydzien, Aegean Flying Dolphins 6 razy tydzien & SeaJets posiada polaczenia do 7 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 37 połączeń promowych tydzien na trasie Skiathos Volos pomiędzy Wyspy Sporady i Grecja.

Skiathos - Przewodnik

Położona w grupie Sporady Północne, grecka wyspa Skiathos leży na Morzu Egejskim. Większość miast na wyspie znajdują się na południu i południowym zachodzie. Główne miasto wyspy, nazywane również Skiathos, znajduje się w północno-wschodniej części wyspy.

Klasztor Zwiastowania jest popularną atrakcją turystyczną na wyspie i jest czasami nazywany Klasztor Evangelistria. Znajduje się około 4 km na północ od miasta Skiathos, na wzgórzu, ale niestety niektóre z budynków klasztornych, które zostały zbudowane w 1794 roku, sa obecnie w ruinie. Jednak kościół i zakwaterowania budynku zostały odrestaurowane.

Skiathos jest połączony promem z Salonikami, innymi wyspami Sporad, wysp na Cykladach i na Krecie.


Volos - Przewodnik

Greckie miasto Volos nie jest starym miastem, choć ruin w mieście i okolicznych terenie sięgają do najwcześniejszego zamieszkania na Półwyspie Bałkańskim. Nowoczesne Volos powstała w 19 wieku i większość miasta została zniszczona przez trzęsienie ziemi w 1955 roku, więc większość budynków miasta zostały zbudowane od tego czasu. Nabrzeże jest popularny wśród mieszkańców i turystów, z kawiarni i barów położonych wzdłuż nabrzeża. Muzeum archeologiczne artefakty z Wolos wyposażony już w epoce brązu i Muzeum Miejskiego w ratuszu wyposażony prace współczesnych greckich artystów. Warto zwiedzić również jest św Contantine Kościół, który jest piękny 20 wieku budynek na końcu promenady. Dwóch stanowiska archeologiczne nie daleko poza miasto oferuje Mycenean ruiny z czasów. Dimini jest mniejszy, ale lepiej rozwinięte. Sesklo jest większy i oferuje piękne widoki, ale nie został w pełni wydobyty.