Skiathos do Volos Prom

Skiathos Volos trasa promowa laczy Wyspy Sporady z Grecja i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Hellenic Seaways obsluguje do 4 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 1 godzina 40 minuty gdy Anes Ferries serwis operuje do 7 razy w tygodniu trwajacym od 2 godz 45 min.

To daje 11 przeplyniecia tydzien na trasie Skiathos Volos pomiedzy Wyspy Sporady i Grecja. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Skiathos do Volos Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspy Sporady do Grecji.

Skiathos - Volos Armatorzy Promowi

  • Hellenic Seaways
    • 4 przeprawy w tygodniu 1 godz 40 min
    • Uzyskaj cenę
  • Anes Ferries
    • 7 przeprawy w tygodniu 2 godz 45 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Skiathos Volos

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Skiathos Volos to samochod + 2 pasazerów.

Skiathos Przewodnik

Położona w grupie Sporady Północne, grecka wyspa Skiathos leży na Morzu Egejskim. Większość miast na wyspie znajdują się na południu i południowym zachodzie. Główne miasto wyspy, nazywane również Skiathos, znajduje się w północno-wschodniej części wyspy.

Klasztor Zwiastowania jest popularną atrakcją turystyczną na wyspie i jest czasami nazywany Klasztor Evangelistria. Znajduje się około 4 km na północ od miasta Skiathos, na wzgórzu, ale niestety niektóre z budynków klasztornych, które zostały zbudowane w 1794 roku, sa obecnie w ruinie. Jednak kościół i zakwaterowania budynku zostały odrestaurowane.

Skiathos jest połączony promem z Salonikami, innymi wyspami Sporad, wysp na Cykladach i na Krecie.

Volos Przewodnik

Greckie miasto Volos nie jest starym miastem, choć ruin w mieście i okolicznych terenie sięgają do najwcześniejszego zamieszkania na Półwyspie Bałkańskim. Nowoczesne Volos powstała w 19 wieku i większość miasta została zniszczona przez trzęsienie ziemi w 1955 roku, więc większość budynków miasta zostały zbudowane od tego czasu. Nabrzeże jest popularny wśród mieszkańców i turystów, z kawiarni i barów położonych wzdłuż nabrzeża. Muzeum archeologiczne artefakty z Wolos wyposażony już w epoce brązu i Muzeum Miejskiego w ratuszu wyposażony prace współczesnych greckich artystów. Warto zwiedzić również jest św Contantine Kościół, który jest piękny 20 wieku budynek na końcu promenady. Dwóch stanowiska archeologiczne nie daleko poza miasto oferuje Mycenean ruiny z czasów. Dimini jest mniejszy, ale lepiej rozwinięte. Sesklo jest większy i oferuje piękne widoki, ale nie został w pełni wydobyty.