Glossa
Skiathos
Promy do Wyspy Sporady
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Glossa Skiathos

Trasa promowa Glossa Skiathos łączy Wyspy Skopelos z Wyspy Sporady i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Blue Star Ferries obsługuje swoje połączenia do 0 razy tydzien, Anes Ferries 11 razy tydzien & Aegean Flying Dolphins posiada polaczenia do 6 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 17 połączeń promowych tydzien na trasie Glossa Skiathos pomiędzy Wyspy Skopelos i Wyspy Sporady.

Glossa do Skiathos - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspy Skopelos na Wyspy Sporady.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Glossa do Skiathos?

Czas przeprawy promowej z Glossa do Skiathos wynosi około 25m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Glossa do Skiathos i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Glossa do Skiathos?

Cena promu z Glossa do Skiathos może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Glossa do Skiathos wynosi 28 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Glossa a Skiathos?

Istnieje 3 popularnych operatorów promowych dla Glossa do Skiathos. Są to
  • Blue Star Ferries
  • Anes Ferries
  • Aegean Flying Dolphins

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Glossa do Skiathos?

Zarezerwuj promy z Glossa do Skiathos poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Glossa do Skiathos?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Glossa do Skiathos z
  • Blue Star Ferries
  • Aegean Flying Dolphins

Jak daleko jest Skiathos od Glossa?

Odległość pomiędzy Glossa a Skiathos wynosi około 7 mil morskich.

Glossa - Przewodnik

Glossa to wieś położona na greckiej wyspie Skopelos. Wioska znajduje się w północno-zachodniej części wyspy, około 11 km na północny zachód od miasta Skopelos, która stanowi część wyspy Sporady Północne. Glossa jest jedna z najbardziej malowniczych wiosek w na Sopradach. Ta górzysta wioska, oferuje wspaniały widok i nie została dotknięte przez nowoczesny styl życia. Przez wąskie uliczki, zwiedzający mogą znaleźć kobiety noszących tradycyjne stroje z Skopelos zwane "foustanes".

Skopelos jest połączony statkiem lub katamaranem z portami Volos i Agios Konstantinos na kontynencie oraz z wyspami Skiathos i Alonnisos. Podróż z Agios Konstantinos trwa około 2 godzin katamaranem, z Skiathos nieco mniej niż 2 godziny, a podróż do Alonnisos trwa około 25 minut. Skopelos jest również połączony do portu w Salonikach z czasem podrozy 4 godziny lub przez konwencjonalnym promem podróż trwa 6,5 godziny.


Skiathos - Przewodnik

Greckie wyspy Skiathos jest mała wyspa znajduje się na Morzu Egejskim. Jest to około 12 km długości i 6 km szerokości, o łącznej powierzchni około 50 tys. km. Jest to najmniejsza z zamieszkanych wysp Sporady, gdzie większość ludności mieszka wzdłuż południowego wybrzeża, gdzie wzgórza mają bardziej łagodne stoki. W północnej części wyspy jest bardziej pagórkowaty i wytrzymałe. Sosnowe lasy zajmują dużo wewnętrznych części wyspy, co znacznie bardziej ekologiczne niż większość innych greckich wysp Morza Śródziemnego. Do głównych miast na wyspie są miastem Skiathos Kukunaries.

Skiathos jest zamieszkana lub Czasów Starożytnych. W Mieście Skiathos powstała w VI lub VII wieku przez Jonów Wieku. Przez Wieki wyspa została zdobyty posiadaniu kolejnych kolonizacji cywilizacje, w tym Ateńczyków Spartans, Macedończyków, Rzymian, Bizancjum, Wenecjan.

Skiathos jest podłączony przez konwencjonalne promem i szybki prom do Salonik inne wyspy w Sporady, wysp na Cykladach i na Krecie.


Glossa do Skiathos Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 15/07/2024 a 21.07.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Aegean Flying Dolphins 07:40 07:55 15 minuty wt., śr., czw., pt., sob., niedz.
Aegean Flying Dolphins 11:15 11:30 15 minuty pon.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.