COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Chora - Skiathos jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Chora do Skiathos - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspy Skopelos na Wyspy Sporady.

Przewoźnicy Promowi - Chora - Skiathos

  • 14 Sailings Weekly 50 min
  • Get price
  • 1 Sailing Weekly 1 hour 15 min
  • Get price
  • 7 Sailings Weekly 1 hour 20 min
  • Get price
  • 6 Sailings Weekly 55 min
  • Get price
  • 4 Sailings Weekly 30 min
  • Get price

Prom Chora do Skiathos

Trasa promowa Chora Skiathos łączy Wyspy Skopelos z Wyspy Sporady i jest obecnie obsługiwana przez 5 przewoźników. Hellenic Seaways obsługuje swoje połączenia do 14 razy tydzien, Anes Ferries 1 razy tydzien, Golden Star Ferries 7 razy tydzien, Aegean Flying Dolphins 6 razy tydzien & SeaJets posiada polaczenia do 4 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 32 połączeń promowych tydzien na trasie Chora Skiathos pomiędzy Wyspy Skopelos i Wyspy Sporady.

Skiathos - Przewodnik

Greckie wyspy Skiathos jest mała wyspa znajduje się na Morzu Egejskim. Jest to około 12 km długości i 6 km szerokości, o łącznej powierzchni około 50 tys. km. Jest to najmniejsza z zamieszkanych wysp Sporady, gdzie większość ludności mieszka wzdłuż południowego wybrzeża, gdzie wzgórza mają bardziej łagodne stoki. W północnej części wyspy jest bardziej pagórkowaty i wytrzymałe. Sosnowe lasy zajmują dużo wewnętrznych części wyspy, co znacznie bardziej ekologiczne niż większość innych greckich wysp Morza Śródziemnego. Do głównych miast na wyspie są miastem Skiathos Kukunaries.

Skiathos jest zamieszkana lub Czasów Starożytnych. W Mieście Skiathos powstała w VI lub VII wieku przez Jonów Wieku. Przez Wieki wyspa została zdobyty posiadaniu kolejnych kolonizacji cywilizacje, w tym Ateńczyków Spartans, Macedończyków, Rzymian, Bizancjum, Wenecjan.

Skiathos jest podłączony przez konwencjonalne promem i szybki prom do Salonik inne wyspy w Sporady, wysp na Cykladach i na Krecie.