Chora do Skiathos Prom

Chora Skiathos trasa promowa laczy Wyspy Skopelos z Wyspy Sporady i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Hellenic Seaways obsluguje do 4 razy dziennie z przeplynieciami trwajacymi okolo 15 minuty gdy Anes Ferries serwis operuje do 3 razy dziennie trwajacym od 30 min.

To daje 49 przeplyniecia tydzien na trasie Chora Skiathos pomiedzy Wyspy Skopelos i Wyspy Sporady. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Chora do Skiathos Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspy Skopelos na Wyspy Sporady.

Chora - Skiathos Armatorzy Promowi

  • Hellenic Seaways
    • 4 Przeprawy Dziennie 15 min
    • Uzyskaj cenę
  • Anes Ferries
    • 3 Przeprawy Dziennie 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Chora Skiathos

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Chora Skiathos to samochod + 2 pasazerów.

Skiathos Przewodnik

Greckie wyspy Skiathos jest mała wyspa znajduje się na Morzu Egejskim. Jest to około 12 km długości i 6 km szerokości, o łącznej powierzchni około 50 tys. km. Jest to najmniejsza z zamieszkanych wysp Sporady, gdzie większość ludności mieszka wzdłuż południowego wybrzeża, gdzie wzgórza mają bardziej łagodne stoki. W północnej części wyspy jest bardziej pagórkowaty i wytrzymałe. Sosnowe lasy zajmują dużo wewnętrznych części wyspy, co znacznie bardziej ekologiczne niż większość innych greckich wysp Morza Śródziemnego. Do głównych miast na wyspie są miastem Skiathos Kukunaries.

Skiathos jest zamieszkana lub Czasów Starożytnych. W Mieście Skiathos powstała w VI lub VII wieku przez Jonów Wieku. Przez Wieki wyspa została zdobyty posiadaniu kolejnych kolonizacji cywilizacje, w tym Ateńczyków Spartans, Macedończyków, Rzymian, Bizancjum, Wenecjan.

Skiathos jest podłączony przez konwencjonalne promem i szybki prom do Salonik inne wyspy w Sporady, wysp na Cykladach i na Krecie.