Chora do Skiathos Prom

Chora Skiathos trasa promowa laczy Wyspy Skopelos z Wyspy Sporady i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Hellenic Seaways obsluguje do 7 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 55 minuty gdy Anes Ferries serwis operuje do 5 razy w tygodniu trwajacym od 1 godz 15 min.

To daje 12 przeplyniecia tydzien na trasie Chora Skiathos pomiedzy Wyspy Skopelos i Wyspy Sporady. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Chora do Skiathos Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspy Skopelos na Wyspy Sporady.

Chora - Skiathos Armatorzy Promowi

  • Hellenic Seaways
    • 7 Cotygodniowe Przeprawy 55 min
    • Uzyskaj cenę
  • Anes Ferries
    • 5 Cotygodniowe Przeprawy 1 godz 15 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Chora Skiathos

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Chora Skiathos to samochod i 2 pasazerów.

Skiathos Przewodnik

Greckie wyspy Skiathos jest mała wyspa znajduje się na Morzu Egejskim. Jest to około 12 km długości i 6 km szerokości, o łącznej powierzchni około 50 tys. km. Jest to najmniejsza z zamieszkanych wysp Sporady, gdzie większość ludności mieszka wzdłuż południowego wybrzeża, gdzie wzgórza mają bardziej łagodne stoki. W północnej części wyspy jest bardziej pagórkowaty i wytrzymałe. Sosnowe lasy zajmują dużo wewnętrznych części wyspy, co znacznie bardziej ekologiczne niż większość innych greckich wysp Morza Śródziemnego. Do głównych miast na wyspie są miastem Skiathos Kukunaries.

Skiathos jest zamieszkana lub Czasów Starożytnych. W Mieście Skiathos powstała w VI lub VII wieku przez Jonów Wieku. Przez Wieki wyspa została zdobyty posiadaniu kolejnych kolonizacji cywilizacje, w tym Ateńczyków Spartans, Macedończyków, Rzymian, Bizancjum, Wenecjan.

Skiathos jest podłączony przez konwencjonalne promem i szybki prom do Salonik inne wyspy w Sporady, wysp na Cykladach i na Krecie.