Glossa do Alonnisos Prom

Glossa Alonnisos trasa promowa laczy Wyspy Skopelos z Wyspy Sporady i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Hellenic Seaways obsluguje do 7 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 1 godzina gdy Anes Ferries serwis operuje do 2 razy w tygodniu trwajacym od 4 godz 20 min.

To daje 9 przeplyniecia tydzien na trasie Glossa Alonnisos pomiedzy Wyspy Skopelos i Wyspy Sporady. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Glossa do Alonnisos Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspy Skopelos na Wyspy Sporady.

Glossa - Alonnisos Armatorzy Promowi

  • Hellenic Seaways
    • 7 przeprawy w tygodniu 1 godz
    • Uzyskaj cenę
  • Anes Ferries
    • 2 przeprawy w tygodniu 4 godz 20 min
    • Uzyskaj cenę

Alonnisos Przewodnik

Grecka wyspa Alonnisos jest częścią grupy Sporad Północnyc, wraz z Skopelos (3 km na zachód) i Skiathos, i znajduje się na Morzu Egejskim. Wyspa ma naturalny krajobraz i jest otoczona przez małye wispy, porozrzucanewokół archipelagu. Alonissos wyspa, jest idealna na osób, które chcą się zrelaksować i cieszyć spacery w sosnowych lasach, gajach oliwnych i sadach. Wyspa jest najbardziej odległa od archipelagu Sporady Północne, i jest domem dla National Marine Park Sporady Północne, schronieniem dla rzadkich ptaków morskich, delfinów i mniszkek śródziemnomorskich Monachus Monachus.

Po przyjeździe na wyspę promem, napotkasz Patitiri, malowniczy port i stolice wyspy z pięknym kamiennym nabrzeżem, która dostala swoją nazwę od pras winiarskich wykorzystywanych przez mieszkańców. Hora (lub Old Village) jest stara stolica wyspy. Średniowieczny zamek oferuje przepiękny widok na morze, kamienne domy z perfekcyjnymi podwórkami, wąskimi brukowanymi uliczkami, i wiele kościołów, ktore oddaja istotę typowej osady greckiej.

Z portu jest prom i serwis wodolotem z Patitiri do Volos, Agios Konstantinos, i Salonik na kontynencie i na wyspy Skiathos, Skopelos i Skyros.