COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Chora - Alonnisos jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Chora do Alonnisos - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspy Skopelos na Wyspy Sporady.

Przewoźnicy Promowi - Chora - Alonnisos

  • 14 Sailings Weekly 20 min
  • Get price
  • 1 Sailing Weekly 30 min
  • Get price
  • 7 Sailings Weekly 20 min
  • Get price
  • 6 Sailings Weekly 25 min
  • Get price
  • 4 Sailings Weekly 15 min
  • Get price

Prom Chora do Alonnisos

Trasa promowa Chora Alonnisos łączy Wyspy Skopelos z Wyspy Sporady i jest obecnie obsługiwana przez 5 przewoźników. Hellenic Seaways obsługuje swoje połączenia do 14 razy tydzien, Anes Ferries 1 razy tydzien, Golden Star Ferries 7 razy tydzien, Aegean Flying Dolphins 6 razy tydzien & SeaJets posiada polaczenia do 4 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 32 połączeń promowych tydzien na trasie Chora Alonnisos pomiędzy Wyspy Skopelos i Wyspy Sporady.

Alonnisos - Przewodnik

Grecka wyspa Alonnisos jest częścią grupy Sporad Północnyc, wraz z Skopelos (3 km na zachód) i Skiathos, i znajduje się na Morzu Egejskim. Wyspa ma naturalny krajobraz i jest otoczona przez małye wispy, porozrzucanewokół archipelagu. Alonissos wyspa, jest idealna na osób, które chcą się zrelaksować i cieszyć spacery w sosnowych lasach, gajach oliwnych i sadach. Wyspa jest najbardziej odległa od archipelagu Sporady Północne, i jest domem dla National Marine Park Sporady Północne, schronieniem dla rzadkich ptaków morskich, delfinów i mniszkek śródziemnomorskich Monachus Monachus.

Po przyjeździe na wyspę promem, napotkasz Patitiri, malowniczy port i stolice wyspy z pięknym kamiennym nabrzeżem, która dostala swoją nazwę od pras winiarskich wykorzystywanych przez mieszkańców. Hora (lub Old Village) jest stara stolica wyspy. Średniowieczny zamek oferuje przepiękny widok na morze, kamienne domy z perfekcyjnymi podwórkami, wąskimi brukowanymi uliczkami, i wiele kościołów, ktore oddaja istotę typowej osady greckiej.

Z portu jest prom i serwis wodolotem z Patitiri do Volos, Agios Konstantinos, i Salonik na kontynencie i na wyspy Skiathos, Skopelos i Skyros.