Chora do Alonnisos Prom

Chora Alonnisos trasa promowa laczy Wyspy Skopelos z Wyspy Sporady i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Hellenic Seaways obsluguje do 3 razy dziennie z przeplynieciami trwajacymi okolo 20 minuty gdy Anes Ferries serwis operuje do 2 razy w tygodniu trwajacym od 30 min.

To daje 23 przeplyniecia tydzien na trasie Chora Alonnisos pomiedzy Wyspy Skopelos i Wyspy Sporady. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Chora do Alonnisos Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspy Skopelos na Wyspy Sporady.

Chora - Alonnisos Armatorzy Promowi

  • Hellenic Seaways
    • 3 Przeprawy Dziennie 20 min
    • Uzyskaj cenę
  • Anes Ferries
    • 2 przeprawy w tygodniu 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Chora Alonnisos

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Chora Alonnisos to samochod + 2 pasazerów.

Alonnisos Przewodnik

Grecka wyspa Alonnisos jest częścią grupy Sporad Północnyc, wraz z Skopelos (3 km na zachód) i Skiathos, i znajduje się na Morzu Egejskim. Wyspa ma naturalny krajobraz i jest otoczona przez małye wispy, porozrzucanewokół archipelagu. Alonissos wyspa, jest idealna na osób, które chcą się zrelaksować i cieszyć spacery w sosnowych lasach, gajach oliwnych i sadach. Wyspa jest najbardziej odległa od archipelagu Sporady Północne, i jest domem dla National Marine Park Sporady Północne, schronieniem dla rzadkich ptaków morskich, delfinów i mniszkek śródziemnomorskich Monachus Monachus.

Po przyjeździe na wyspę promem, napotkasz Patitiri, malowniczy port i stolice wyspy z pięknym kamiennym nabrzeżem, która dostala swoją nazwę od pras winiarskich wykorzystywanych przez mieszkańców. Hora (lub Old Village) jest stara stolica wyspy. Średniowieczny zamek oferuje przepiękny widok na morze, kamienne domy z perfekcyjnymi podwórkami, wąskimi brukowanymi uliczkami, i wiele kościołów, ktore oddaja istotę typowej osady greckiej.

Z portu jest prom i serwis wodolotem z Patitiri do Volos, Agios Konstantinos, i Salonik na kontynencie i na wyspy Skiathos, Skopelos i Skyros.