Glossa
Volos
Promy do Grecja
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Glossa Volos

Trasa promowa Glossa Volos łączy Wyspy Skopelos z Grecja i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Blue Star Ferries obsługuje swoje połączenia do 7 razy tydzien, Anes Ferries 4 razy tydzien & Aegean Flying Dolphins posiada polaczenia do 7 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 18 połączeń promowych tydzien na trasie Glossa Volos pomiędzy Wyspy Skopelos i Grecja.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspy Skopelos do Grecji.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Glossa do Volos?

Czas przeprawy promowej z Glossa do Volos wynosi około 2h 48m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Glossa do Volos i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Glossa do Volos?

Cena promu z Glossa do Volos może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Glossa do Volos wynosi 119 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Glossa a Volos?

Istnieje 3 popularnych operatorów promowych dla Glossa do Volos. Są to
  • Blue Star Ferries
  • Anes Ferries
  • Aegean Flying Dolphins

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Glossa do Volos?

Zarezerwuj promy z Glossa do Volos poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Glossa do Volos?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Glossa do Volos z
  • Blue Star Ferries
  • Aegean Flying Dolphins

Jak daleko jest Volos od Glossa?

Odległość pomiędzy Glossa a Volos wynosi około 41 mil morskich.

Glossa - Przewodnik

Glossa to wieś położona na greckiej wyspie Skopelos. Wioska znajduje się w północno-zachodniej części wyspy, około 11 km na północny zachód od miasta Skopelos, która stanowi część wyspy Sporady Północne. Glossa jest jedna z najbardziej malowniczych wiosek w na Sopradach. Ta górzysta wioska, oferuje wspaniały widok i nie została dotknięte przez nowoczesny styl życia. Przez wąskie uliczki, zwiedzający mogą znaleźć kobiety noszących tradycyjne stroje z Skopelos zwane "foustanes".

Skopelos jest połączony statkiem lub katamaranem z portami Volos i Agios Konstantinos na kontynencie oraz z wyspami Skiathos i Alonnisos. Podróż z Agios Konstantinos trwa około 2 godzin katamaranem, z Skiathos nieco mniej niż 2 godziny, a podróż do Alonnisos trwa około 25 minut. Skopelos jest również połączony do portu w Salonikach z czasem podrozy 4 godziny lub przez konwencjonalnym promem podróż trwa 6,5 godziny.


Volos - Przewodnik

Greckie miasto Volos nie jest starym miastem, choć ruin w mieście i okolicznych terenie sięgają do najwcześniejszego zamieszkania na Półwyspie Bałkańskim. Nowoczesne Volos powstała w 19 wieku i większość miasta została zniszczona przez trzęsienie ziemi w 1955 roku, więc większość budynków miasta zostały zbudowane od tego czasu. Nabrzeże jest popularny wśród mieszkańców i turystów, z kawiarni i barów położonych wzdłuż nabrzeża. Muzeum archeologiczne artefakty z Wolos wyposażony już w epoce brązu i Muzeum Miejskiego w ratuszu wyposażony prace współczesnych greckich artystów. Warto zwiedzić również jest św Contantine Kościół, który jest piękny 20 wieku budynek na końcu promenady. Dwóch stanowiska archeologiczne nie daleko poza miasto oferuje Mycenean ruiny z czasów. Dimini jest mniejszy, ale lepiej rozwinięte. Sesklo jest większy i oferuje piękne widoki, ale nie został w pełni wydobyty.


Glossa do Volos Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 10/06/2024 a 16.06.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Aegean Flying Dolphins 07:40 09:40 2 godziny wt., śr., czw., pt., sob., niedz.
Aegean Flying Dolphins 11:15 13:00 1 godzina 45 minuty pon.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.