Glossa do Volos Prom

Glossa Volos trasa promowa laczy Wyspy Skopelos z Grecja i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Hellenic Seaways obsluguje do 4 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 2 godziny 5 minuty gdy Anes Ferries serwis operuje do 7 razy w tygodniu trwajacym od 3 godz 30 min.

To daje 11 przeplyniecia tydzien na trasie Glossa Volos pomiedzy Wyspy Skopelos i Grecja. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Glossa do Volos Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspy Skopelos do Grecji.

Glossa - Volos Armatorzy Promowi

  • Hellenic Seaways
    • 4 Cotygodniowe Przeprawy 2 godz 5 min
    • Uzyskaj cenę
  • Anes Ferries
    • 7 Cotygodniowe Przeprawy 3 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Glossa Volos

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Glossa Volos to samochod i 2 pasazerów.

Volos Przewodnik

Greckie miasto Volos nie jest starym miastem, choć ruin w mieście i okolicznych terenie sięgają do najwcześniejszego zamieszkania na Półwyspie Bałkańskim. Nowoczesne Volos powstała w 19 wieku i większość miasta została zniszczona przez trzęsienie ziemi w 1955 roku, więc większość budynków miasta zostały zbudowane od tego czasu. Nabrzeże jest popularny wśród mieszkańców i turystów, z kawiarni i barów położonych wzdłuż nabrzeża. Muzeum archeologiczne artefakty z Wolos wyposażony już w epoce brązu i Muzeum Miejskiego w ratuszu wyposażony prace współczesnych greckich artystów. Warto zwiedzić również jest św Contantine Kościół, który jest piękny 20 wieku budynek na końcu promenady. Dwóch stanowiska archeologiczne nie daleko poza miasto oferuje Mycenean ruiny z czasów. Dimini jest mniejszy, ale lepiej rozwinięte. Sesklo jest większy i oferuje piękne widoki, ale nie został w pełni wydobyty.