COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Glossa - Volos jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspy Skopelos do Grecji.

Przewoźnicy Promowi - Glossa - Volos

  • 14 Sailings Weekly 2 hr 10 min
  • Get price
  • 9 Sailings Weekly 3 hr 45 min
  • Get price
  • 6 Sailings Weekly 1 hour 40 min
  • Get price

Prom Glossa do Volos

Trasa promowa Glossa Volos łączy Wyspy Skopelos z Grecja i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Hellenic Seaways obsługuje swoje połączenia do 14 razy tydzien, Anes Ferries 9 razy tydzien & Aegean Flying Dolphins posiada polaczenia do 6 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 29 połączeń promowych tydzien na trasie Glossa Volos pomiędzy Wyspy Skopelos i Grecja.

Glossa - Przewodnik

Glossa to miejscowość i gmina w północno-zachodniej części wyspy Skopelos w północnych Sporadach.
Architektura w Glossa składa się z dwupiętrowych bielonych domów z drewnianymi balkonami i dachów wyłożonych kafelkami.

Ruiny rzymskich łaźni znajdują się w pobliżu portu, a także pozostałości cytadeli starożytnego Selinous z 4 wieku p.n.e i ruiny świątyni Ateny z 5 w.


Volos - Przewodnik

Greckie miasto Volos nie jest starym miastem, choć ruin w mieście i okolicznych terenie sięgają do najwcześniejszego zamieszkania na Półwyspie Bałkańskim. Nowoczesne Volos powstała w 19 wieku i większość miasta została zniszczona przez trzęsienie ziemi w 1955 roku, więc większość budynków miasta zostały zbudowane od tego czasu. Nabrzeże jest popularny wśród mieszkańców i turystów, z kawiarni i barów położonych wzdłuż nabrzeża. Muzeum archeologiczne artefakty z Wolos wyposażony już w epoce brązu i Muzeum Miejskiego w ratuszu wyposażony prace współczesnych greckich artystów. Warto zwiedzić również jest św Contantine Kościół, który jest piękny 20 wieku budynek na końcu promenady. Dwóch stanowiska archeologiczne nie daleko poza miasto oferuje Mycenean ruiny z czasów. Dimini jest mniejszy, ale lepiej rozwinięte. Sesklo jest większy i oferuje piękne widoki, ale nie został w pełni wydobyty.