Chora do Agios Konstantinos Prom

Chora Agios Konstantinos polaczenie laczy Wyspy Skopelos z Grecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Hellenic Seaways. Polaczenie odbywa sie do 3 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 2 godziny 50 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Chora Agios Konstantinos zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Chora do Agios Konstantinos Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspy Skopelos do Grecji.

Chora - Agios Konstantinos Armatorzy Promowi

  • Hellenic Seaways
    • 3 Cotygodniowe Przeprawy 2 godz 50 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Chora Agios Konstantinos

Pokazane ceny reprezentuja srednia cene w jedna strone zaplacona przez naszych klientow na tej trasie. Ceny podane sa od osoby.

Agios Konstantinos Przewodnik

Agios Konstantinos to miasto w Phthitida (Phthiotis), w Grecji. Phthiotis zajmuje polnocna I poludniowa linie brzegowa zatoki Malian, wysepki na Morzu Egejskim. Rozciaga sie na zachod, wzdluz rzeki Spercheios a na poludniu pokrywa gorna czesc doliny Cephissus. Istnieje kilka pasm górskich w Phthiotis, w tym Othrys w północno-wschodniej, w Tymfristos na zachodzie, Vardousia w południowo-zachodniej czesci, Oeta na południu i Kallidromo na południowym wschodzie. Phthiotis był regionem starożytnej Grecji, który obejmuje północną część obecnego zespołu regionalnego Phthiotis i południowej części obecnego Magnesia. Południowo wschodnia część obecnego Phthiotis została objęta starożytnego regionu Lokryda i południowo-zachodnia to starożytny Malis i Ainis.

W mieście znajduje się port z regularnymi połączeniami promowymi na wyspy Skiathos, Skopelos i Alonnisos, które są częścią grupy Sporad Północnych.