COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Chora - Agios Konstantinos jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspy Skopelos do Grecji.

Przewoźnicy Promowi - Chora - Agios Konstantinos

Prom Chora do Agios Konstantinos

Porownaj i kup swoj bilet promowy Chora Agios Konstantinos na polaczeniu z Wyspy Skopelos do Grecji teraz z [--Website--] i badz pewny ze zaoszczedzisz na swojej wycieczce!

Zdobadz aktualny harmonogram i ceny biletow Chora Agios Konstantinos dla wszystkich armatorow oraz porownaj zanim wybierzesz idealna opcje dla swojego polaczenia.

Porownaj liczne polaczenia promowe i harmonogram dla promow Chora Agios Konstantinos online wybierajac miejsce wyplyniecia z Chora Agios Konstantinos Wyszukiwarka i wcisnij przycisk wyszukiwania.

Agios Konstantinos - Przewodnik

Agios Konstantinos to miasto w Phthitida (Phthiotis), w Grecji. Phthiotis zajmuje polnocna I poludniowa linie brzegowa zatoki Malian, wysepki na Morzu Egejskim. Rozciaga sie na zachod, wzdluz rzeki Spercheios a na poludniu pokrywa gorna czesc doliny Cephissus. Istnieje kilka pasm górskich w Phthiotis, w tym Othrys w północno-wschodniej, w Tymfristos na zachodzie, Vardousia w południowo-zachodniej czesci, Oeta na południu i Kallidromo na południowym wschodzie. Phthiotis był regionem starożytnej Grecji, który obejmuje północną część obecnego zespołu regionalnego Phthiotis i południowej części obecnego Magnesia. Południowo wschodnia część obecnego Phthiotis została objęta starożytnego regionu Lokryda i południowo-zachodnia to starożytny Malis i Ainis.

W mieście znajduje się port z regularnymi połączeniami promowymi na wyspy Skiathos, Skopelos i Alonnisos, które są częścią grupy Sporad Północnych.