COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Alonnisos - Chora jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Alonnisos do Chora - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspy Sporady na Wyspy Skopelos.

Przewoźnicy Promowi - Alonnisos - Chora

  • 3 przeprawy w tygodniu 30 min
  • Uzyskaj cenę
  • 2 przeprawy w tygodniu 30 min
  • Uzyskaj cenę
  • 14 przeprawy w tygodniu 15 min
  • Uzyskaj cenę
  • 6 przeprawy w tygodniu 20 min
  • Uzyskaj cenę

Prom Alonnisos do Chora

Trasa promowa Alonnisos Chora łączy Wyspy Sporady z Wyspy Skopelos i jest obecnie obsługiwana przez 4 przewoźników. Hellenic Seaways obsługuje swoje połączenia do 3 razy tydzien, Anes Ferries 2 razy tydzien, Golden Star Ferries 14 razy tydzien & Aegean Flying Dolphins posiada polaczenia do 6 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 25 połączeń promowych tydzien na trasie Alonnisos Chora pomiędzy Wyspy Sporady i Wyspy Skopelos.

Alonnisos - Przewodnik

Alonnisos to grecka wyspa na Morzu Egejskim, ktora po Skiathos i Skopelos, jest trzecim członkiem Sporad Północnych. To jest 3 km na wschód od wyspy Skopelos. Alonnisos jest również nazwa miejscowości na wyspie, a także gminy, która obejmuje wyspy i miejscowości. Wieś Alonnisos znajduje się na południowej części wyspy. Jest lokalnie znany jako Chora.

Symbolem wyspy jest Monachus Monachus Śródziemnomorska foka gatunków chronionych, która była powodem założenia pierwszej Marine Park Narodowy Grecji. Marine Park to unikalny biotop, który zajmuje sie nie tylko ochrona fok, ale także z badaniami i ratowaniem fok śródziemnomorskich i innych ssaków.

Główny port wyspy znajduje sie w poludniowo-wschodniej czesci i nazywa sie Patitiri. Ma prom i wodolot z Patitiri do Volos, Agios Konstantinos i Saloniki na kontynencie i na wyspy Skiathos, Skopelos i Skyros. Zatoka na poludniowym krancu wyspy jest również nazywana Alonnisos.