Skiathos do Glossa Prom

Skiathos Glossa trasa promowa laczy Wyspy Sporady z Wyspy Skopelos i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Hellenic Seaways obsluguje do 7 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 15 minuty gdy Anes Ferries serwis operuje do 9 razy w tygodniu trwajacym od 30 min.

To daje 16 przeplyniecia tydzien na trasie Skiathos Glossa pomiedzy Wyspy Sporady i Wyspy Skopelos. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Skiathos do Glossa Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspy Sporady na Wyspy Skopelos.

Skiathos - Glossa Armatorzy Promowi

  • Hellenic Seaways
    • 7 przeprawy w tygodniu 15 min
    • Uzyskaj cenę
  • Anes Ferries
    • 9 przeprawy w tygodniu 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Skiathos Glossa

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Skiathos Glossa to samochod + 2 pasazerów.

Skiathos Przewodnik

Położona w grupie Sporady Północne, grecka wyspa Skiathos leży na Morzu Egejskim. Większość miast na wyspie znajdują się na południu i południowym zachodzie. Główne miasto wyspy, nazywane również Skiathos, znajduje się w północno-wschodniej części wyspy.

Klasztor Zwiastowania jest popularną atrakcją turystyczną na wyspie i jest czasami nazywany Klasztor Evangelistria. Znajduje się około 4 km na północ od miasta Skiathos, na wzgórzu, ale niestety niektóre z budynków klasztornych, które zostały zbudowane w 1794 roku, sa obecnie w ruinie. Jednak kościół i zakwaterowania budynku zostały odrestaurowane.

Skiathos jest połączony promem z Salonikami, innymi wyspami Sporad, wysp na Cykladach i na Krecie.