Prom Skiathos do Glossa

Trasa promowa Skiathos Glossa łączy Wyspy Sporady z Wyspy Skopelos i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Hellenic Seaways obsluguje swoje polaczenia do 14 razy tydzien, Anes Ferries 8 razy tydzien & Aegean Flying Dolphins posiada polaczenia do 7 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 29 połączeń promowych tydzien na trasie Skiathos Glossa pomiędzy Wyspy Sporady i Wyspy Skopelos.

Przewoźnicy Promowi - Skiathos - Glossa

Średnia cena promu Skiathos Glossa

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Skiathos Glossa to samochod + 2 pasażerów.

Skiathos - Przewodnik

Położona w grupie Sporady Północne, grecka wyspa Skiathos leży na Morzu Egejskim. Większość miast na wyspie znajdują się na południu i południowym zachodzie. Główne miasto wyspy, nazywane również Skiathos, znajduje się w północno-wschodniej części wyspy.

Klasztor Zwiastowania jest popularną atrakcją turystyczną na wyspie i jest czasami nazywany Klasztor Evangelistria. Znajduje się około 4 km na północ od miasta Skiathos, na wzgórzu, ale niestety niektóre z budynków klasztornych, które zostały zbudowane w 1794 roku, sa obecnie w ruinie. Jednak kościół i zakwaterowania budynku zostały odrestaurowane.

Skiathos jest połączony promem z Salonikami, innymi wyspami Sporad, wysp na Cykladach i na Krecie.