Skiathos do Chora Prom

Skiathos Chora trasa promowa laczy Wyspy Sporady z Wyspy Skopelos i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Hellenic Seaways obsluguje do 7 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 55 minuty gdy Anes Ferries serwis operuje do 4 razy w tygodniu trwajacym od 1 godz 15 min.

To daje 11 przeplyniecia tydzien na trasie Skiathos Chora pomiedzy Wyspy Sporady i Wyspy Skopelos. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Skiathos do Chora Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspy Sporady na Wyspy Skopelos.

Skiathos - Chora Armatorzy Promowi

  • Hellenic Seaways
    • 7 Cotygodniowe Przeprawy 55 min
    • Uzyskaj cenę
  • Anes Ferries
    • 4 Cotygodniowe Przeprawy 1 godz 15 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Skiathos Chora

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Skiathos Chora to samochod i 2 pasazerów.

Skiathos Przewodnik

Położona w grupie Sporady Północne, grecka wyspa Skiathos leży na Morzu Egejskim. Większość miast na wyspie znajdują się na południu i południowym zachodzie. Główne miasto wyspy, nazywane również Skiathos, znajduje się w północno-wschodniej części wyspy.

Klasztor Zwiastowania jest popularną atrakcją turystyczną na wyspie i jest czasami nazywany Klasztor Evangelistria. Znajduje się około 4 km na północ od miasta Skiathos, na wzgórzu, ale niestety niektóre z budynków klasztornych, które zostały zbudowane w 1794 roku, sa obecnie w ruinie. Jednak kościół i zakwaterowania budynku zostały odrestaurowane.

Skiathos jest połączony promem z Salonikami, innymi wyspami Sporad, wysp na Cykladach i na Krecie.