COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Anes Ferries

ANES Ferries to grecka firma oferująca połączenia promowe pomiędzy Wolos, Pireus, Mantoudi i Glifą na kontynencie, a popularnymi wakacyjnymi wyspami takimi jak Sporady bądź Wyspy Sarońskie.

Firma powstała w 1979 roku w celu połączenia wyspy Simi z resztą kraju, z powodu rosnących obaw, że mieszkańcy na stałe opuszczą wyspę. Dlatego też ANES, którego pełna nazwa to Anonymous Ferry Company of Symi, skupił się na zwiększeniu ruchu turystycznego i wspieraniu lokalnego biznesu związanego z transportem morskim.

Dzisiaj ich flotę tworzą dwa całkowicie odnowione statki "Proteus" i "Agios Nektarios", oferujące luksusową i przyjemną podróż na Wyspy Sarońskie bądź Sporady. Promy te są w stanie pomieścić 400 pasażerów i 100 samochodów, a na pokładzie znajdą Państwo szeroki wybór udogodnień oraz możliwość zakwaterowania w części zewnętrznej oraz wewnętrznej statku.

Wyspy Sarońskie, ze względu na ich bliskość do Aten, są popularne wśród Greków jako miejsce gdzie można tanio wypocząć i podziwiać piękne krajobrazy, natomiast Sporady, które są wysunięte bardziej na północ, oferują jedne z najlepszych miejsc do nurkowania w Grecji.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Anes Ferries i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Anes Ferries. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Wszystkie trasy Anes Ferries

Anes Ferries opinie klientów

 • "Pireus-egina"

  Super przejazd, polecam

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Ewela"

  Bardzo dobra

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Przyjemnie"

  Polecam!

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "W tej cenie ogólna jakość usług dobra"

  Ogólna jakość dobra, słaba punktualność.

  Przeczytaj Więcej Zwiń