COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Anes Ferries

ANES Ferries to grecka firma oferująca połączenia promowe pomiędzy Wolos, Pireus, Mantoudi i Glifą na kontynencie, a popularnymi wakacyjnymi wyspami takimi jak Sporady bądź Wyspy Sarońskie.

Firma powstała w 1979 roku w celu połączenia wyspy Simi z resztą kraju, z powodu rosnących obaw, że mieszkańcy na stałe opuszczą wyspę. Dlatego też ANES, którego pełna nazwa to Anonymous Ferry Company of Symi, skupił się na zwiększeniu ruchu turystycznego i wspieraniu lokalnego biznesu związanego z transportem morskim.

Dzisiaj ich flotę tworzą dwa całkowicie odnowione statki "Proteus" i "Agios Nektarios", oferujące luksusową i przyjemną podróż na Wyspy Sarońskie bądź Sporady. Promy te są w stanie pomieścić 400 pasażerów i 100 samochodów, a na pokładzie znajdą Państwo szeroki wybór udogodnień oraz możliwość zakwaterowania w części zewnętrznej oraz wewnętrznej statku.

Wyspy Sarońskie, ze względu na ich bliskość do Aten, są popularne wśród Greków jako miejsce gdzie można tanio wypocząć i podziwiać piękne krajobrazy, natomiast Sporady, które są wysunięte bardziej na północ, oferują jedne z najlepszych miejsc do nurkowania w Grecji.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Anes Ferries i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Anes Ferries. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Wszystkie trasy Anes Ferries

Anes Ferries opinie klientów

 • "Ferry"

  Ok

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Rejs Pireus-Egina"

  Co do samego rejsu - nie mam żadnych zastrzeżeń. Natomiast portal Directferries podał zły adres skąd odpływa prom, co naraziło nas nie tylko na bieg do właściwego miejsca, ale obawę, że nie zdążymy na prom. Uważam, że portal powinien indywidualnie dla każdego rejsu podawać miejsce odpływu a nie adres centralnego terminala w porcie.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Polecam"

  Doskonała podróż.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Egina"

  Very nice trip to beauty island Egina.

  Przeczytaj Więcej Zwiń