Anes Ferries
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Anes Ferries

ANES Ferries to grecka firma oferująca połączenia promowe pomiędzy Wolos, Pireus, Mantoudi i Glifą na kontynencie, a popularnymi wakacyjnymi wyspami takimi jak Sporady bądź Wyspy Sarońskie.

Firma powstała w 1979 roku w celu połączenia wyspy Simi z resztą kraju, z powodu rosnących obaw, że mieszkańcy na stałe opuszczą wyspę. Dlatego też ANES, którego pełna nazwa to Anonymous Ferry Company of Symi, skupił się na zwiększeniu ruchu turystycznego i wspieraniu lokalnego biznesu związanego z transportem morskim.

Dzisiaj ich flotę tworzą dwa całkowicie odnowione statki "Proteus" i "Agios Nektarios", oferujące luksusową i przyjemną podróż na Wyspy Sarońskie bądź Sporady. Promy te są w stanie pomieścić 400 pasażerów i 100 samochodów, a na pokładzie znajdą Państwo szeroki wybór udogodnień oraz możliwość zakwaterowania w części zewnętrznej oraz wewnętrznej statku.

Wyspy Sarońskie, ze względu na ich bliskość do Aten, są popularne wśród Greków jako miejsce gdzie można tanio wypocząć i podziwiać piękne krajobrazy, natomiast Sporady, które są wysunięte bardziej na północ, oferują jedne z najlepszych miejsc do nurkowania w Grecji.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Anes Ferries i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Anes Ferries. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Anes Ferries opinie klientów

 • "Pireus-egina"

  Super przejazd, polecam

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Ewela"

  Bardzo dobra

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Przyjemnie"

  Polecam!

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "W tej cenie ogólna jakość usług dobra"

  Ogólna jakość dobra, słaba punktualność.

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.