Anes Ferries

ANES Ferries to grecka firma oferująca połączenia promowe pomiędzy Wolos, Pireus, Mantoudi i Glifą na kontynencie, a popularnymi wakacyjnymi wyspami takimi jak Sporady bądź Wyspy Sarońskie.

Firma powstała w 1979 roku w celu połączenia wyspy Simi z resztą kraju, z powodu rosnących obaw, że mieszkańcy na stałe opuszczą wyspę. Dlatego też ANES, którego pełna nazwa to Anonymous Ferry Company of Symi, skupił się na zwiększeniu ruchu turystycznego i wspieraniu lokalnego biznesu związanego z transportem morskim.

Dzisiaj ich flotę tworzą dwa całkowicie odnowione statki "Proteus" i "Agios Nektarios", oferujące luksusową i przyjemną podróż na Wyspy Sarońskie bądź Sporady. Promy te są w stanie pomieścić 400 pasażerów i 100 samochodów, a na pokładzie znajdą Państwo szeroki wybór udogodnień oraz możliwość zakwaterowania w części zewnętrznej oraz wewnętrznej statku.

Wyspy Sarońskie, ze względu na ich bliskość do Aten, są popularne wśród Greków jako miejsce gdzie można tanio wypocząć i podziwiać piękne krajobrazy, natomiast Sporady, które są wysunięte bardziej na północ, oferują jedne z najlepszych miejsc do nurkowania w Grecji.

Direct Ferries zapewnia harmonogram promow i porównanie cen, w oparciu o kryteria wyszukiwania, co pozwala na porównanie Anes Ferries operatorow i taryf firm promowych w jednej kategorii. Porównaj Anes Ferries harmonogramy i ceny wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu,aby uzyskać najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Wszystkie Anes Ferries trasy