Volos
Skiathos
Promy do Wyspy Sporady
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Volos - Skiathos jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Prom Volos do Skiathos

Trasa promowa Volos Skiathos łączy Grecja z Wyspy Sporady i jest obecnie obsługiwana przez 4 przewoźników. Hellenic Seaways obsługuje swoje połączenia do 7 razy tydzien, Anes Ferries 7 razy tydzien, Aegean Flying Dolphins 6 razy tydzien & SeaJets posiada polaczenia do 11 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 31 połączeń promowych tydzien na trasie Volos Skiathos pomiędzy Grecja i Wyspy Sporady.

Volos do Skiathos - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Grecja na Wyspy Sporady.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo trwa rejs z Volos do Skiathos?

  Czas przeprawy promowej z Volos do Skiathos wynosi około 2h 08m. Czas rejsu może się różnić w zależności od sezonu, więc radzimy sprawdzić na żywo.
 • Ile kosztuje prom z Volos do Skiathos?

  Cena promu z Volos do Skiathos może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Volos do Skiathos wynosi 106 €.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Volos a Skiathos?

  Istnieje 4 popularnych operatorów promowych dla Volos do Skiathos. Są to
  • Hellenic Seaways
  • Anes Ferries
  • Aegean Flying Dolphins
  • SeaJets
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Volos do Skiathos?

  Zarezerwuj promy z Volos do Skiathos poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Volos do Skiathos?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Volos do Skiathos z
  • Hellenic Seaways
  • Anes Ferries
  • Aegean Flying Dolphins
 • Czy można zabrać samochód na prom z Volos do Skiathos?

  Tak, możesz podróżować z pojazdem z Volos do Skiathos z
  • Hellenic Seaways
  • Anes Ferries
 • Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Volos do Skiathos?

  Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Hellenic Seaways
  • Anes Ferries
 • Jaka jest odległość od Volos do Skiathos?

  Odległość pomiędzy Volos a Skiathos wynosi około 34 mil morskich.

Volos - Przewodnik

Greckie miasto i port w Volos znajduje się w Tesalii w Grecji kontynentalnej i jest około 325 km na północ od Aten i 215 km na południe od Salonik. Port miasta jest jedynym dostępem regionu do morza. Miasto jest stolicą regionu Magnesia. Port Volos jest jednym z najnowszych portów w Grecji, gdzie wiele budynków zostalo wybudowanych po 1955 jest, kiedy trzęsienie ziemi zniszczyło wiele wczesniejszych konstrukcji. Uniwersytet Tesalii znajduje się w mieście, które jest również centrum produkcji, usług i turystyki w regionie. Miasto odegrało ważną rolę w 2004 podczas Igrzysk Olimpijskich, jak od tego czasu gościł także inne wydarzenia sportowe, takie jak Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce. Miasto również bylo gospodarzem 7. Międzynarodowej Olimpiady Astronomii i Astrofizyki w lipcu i sierpniu 2013.

Miasto jest uważane za jedno z najpiękniejszych w Grecji i jego długa historie można zobaczyć w budynkach. Liczne rezydencje, budynki miejskie, muzea, piękne kościoły wszystkie składają się na miejsce warte odwiedzenia.

Z portu miejskiego, promy odplywaja do Skiathos, Alonissos, Glossa i Skopelos.


Skiathos - Przewodnik

Greckie wyspy Skiathos jest mała wyspa znajduje się na Morzu Egejskim. Jest to około 12 km długości i 6 km szerokości, o łącznej powierzchni około 50 tys. km. Jest to najmniejsza z zamieszkanych wysp Sporady, gdzie większość ludności mieszka wzdłuż południowego wybrzeża, gdzie wzgórza mają bardziej łagodne stoki. W północnej części wyspy jest bardziej pagórkowaty i wytrzymałe. Sosnowe lasy zajmują dużo wewnętrznych części wyspy, co znacznie bardziej ekologiczne niż większość innych greckich wysp Morza Śródziemnego. Do głównych miast na wyspie są miastem Skiathos Kukunaries.

Skiathos jest zamieszkana lub Czasów Starożytnych. W Mieście Skiathos powstała w VI lub VII wieku przez Jonów Wieku. Przez Wieki wyspa została zdobyty posiadaniu kolejnych kolonizacji cywilizacje, w tym Ateńczyków Spartans, Macedończyków, Rzymian, Bizancjum, Wenecjan.

Skiathos jest podłączony przez konwencjonalne promem i szybki prom do Salonik inne wyspy w Sporady, wysp na Cykladach i na Krecie.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.