Agios Konstantinos
Chora
Promy do Wyspy Skopelos
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Agios Konstantinos Chora

Agios Konstantinos Chora polaczenie laczy Grecja z Wyspy Skopelos. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Magic Sea Ferries. Polaczenie odbywa sie do 6 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 3 godziny 25 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Agios Konstantinos Chora zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Agios Konstantinos do Chora - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Grecja na Wyspy Skopelos.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Agios Konstantinos do Chora?

Czas przeprawy promowej z Agios Konstantinos do Chora wynosi około 3h 25m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Agios Konstantinos do Chora i sprawdzić dostępność.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Agios Konstantinos a Chora?

Jest 1 operator promowy dla Agios Konstantinos do Chora i jest to
  • Magic Sea Ferries

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Agios Konstantinos do Chora?

Zarezerwuj promy z Agios Konstantinos do Chora poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Agios Konstantinos - Przewodnik

Agios Konstantinos to miasto i gmina w Phthiotida, w Grecji. Po reformie podzialu administracyjnego w 2011 roku, stala sie czescia gminy Molos-Agios Konstantinos i obecnie klasyfikowana jako jednostka miejska. W miescie znajduje sie port z regularnymi polaczeniami promowymi na wyspy Skiathos, Skopelos i Alonnisos. Wyspy te sa czescia archipelagu Sporady Polnocne.

Wyspa jest raczej gorzysta i pokryta dywanem cyprysow, dębu i sosny. Ten dywan na wyspie ma za zadanie utrzymania wilgoci, aby umozliwic pozywienie dla dzikich koz. Las Radi, czesc programu Natura 2000, jest uwazany za najstarszy na Balkanach. Niskie rodzaje debow sa jego najliczniejszymi "mieszkancami".

Agios Konstantinos jest polozona 168 km na polnocny zachod od Aten i jest malym nadmorskim kurortem z populacja okolo 2.000. Miasto rozwijalo sie przez lata do miasta handlowego i atrakcji turystycznych w czesci ze wzgledu na port. Odwiedzajacy miasto, relaksuja sie na plazy, spaceruja po ulicach podziwiajac zabytki architektury i probowania lokalnej kuchni.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.