COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Volos - Chora jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Grecja na Wyspy Skopelos.

Przewoźnicy Promowi - Volos - Chora

  • 14 Sailings Weekly 2 hr 45 min
  • Get price
  • 1 Sailing Weekly 4 hr 30 min
  • Get price
  • 24 Sailings Weekly 2 hr 35 min
  • Get price

Opinie na temat Prom Volos - Chora

 • "Opinia"

  Polecam.

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Volos do Chora

Trasa promowa Volos Chora łączy Grecja z Wyspy Skopelos i jest obecnie obsługiwana przez 4 przewoźników. Hellenic Seaways obsługuje swoje połączenia do 14 razy tydzien, Anes Ferries 1 razy tydzien, Aegean Flying Dolphins 12 razy tydzien & Aegean Flying Dolphins posiada polaczenia do 12 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 39 połączeń promowych tydzien na trasie Volos Chora pomiędzy Grecja i Wyspy Skopelos.

Volos - Przewodnik

Greckie miasto i port w Volos znajduje się w Tesalii w Grecji kontynentalnej i jest około 325 km na północ od Aten i 215 km na południe od Salonik. Port miasta jest jedynym dostępem regionu do morza. Miasto jest stolicą regionu Magnesia. Port Volos jest jednym z najnowszych portów w Grecji, gdzie wiele budynków zostalo wybudowanych po 1955 jest, kiedy trzęsienie ziemi zniszczyło wiele wczesniejszych konstrukcji. Uniwersytet Tesalii znajduje się w mieście, które jest również centrum produkcji, usług i turystyki w regionie. Miasto odegrało ważną rolę w 2004 podczas Igrzysk Olimpijskich, jak od tego czasu gościł także inne wydarzenia sportowe, takie jak Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce. Miasto również bylo gospodarzem 7. Międzynarodowej Olimpiady Astronomii i Astrofizyki w lipcu i sierpniu 2013.

Miasto jest uważane za jedno z najpiękniejszych w Grecji i jego długa historie można zobaczyć w budynkach. Liczne rezydencje, budynki miejskie, muzea, piękne kościoły wszystkie składają się na miejsce warte odwiedzenia.

Z portu miejskiego, promy odplywaja do Skiathos, Alonissos, Glossa i Skopelos.