Volos do Chora Prom

Volos Chora trasa promowa laczy Grecja z Wyspy Skopelos i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Hellenic Seaways obsluguje do 4 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 2 godziny 45 minuty gdy Anes Ferries serwis operuje do 4 razy w tygodniu trwajacym od 4 godz 30 min.

To daje 8 przeplyniecia tydzien na trasie Volos Chora pomiedzy Grecja i Wyspy Skopelos. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Volos do Chora Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Grecja na Wyspy Skopelos.

Volos - Chora Armatorzy Promowi

  • Hellenic Seaways
    • 4 Cotygodniowe Przeprawy 2 godz 45 min
    • Uzyskaj cenę
  • Anes Ferries
    • 4 Cotygodniowe Przeprawy 4 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Volos Chora

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Volos Chora to samochod i 2 pasazerów.

Volos Przewodnik

Greckie miasto i port w Volos znajduje się w Tesalii w Grecji kontynentalnej i jest około 325 km na północ od Aten i 215 km na południe od Salonik. Port miasta jest jedynym dostępem regionu do morza. Miasto jest stolicą regionu Magnesia. Port Volos jest jednym z najnowszych portów w Grecji, gdzie wiele budynków zostalo wybudowanych po 1955 jest, kiedy trzęsienie ziemi zniszczyło wiele wczesniejszych konstrukcji. Uniwersytet Tesalii znajduje się w mieście, które jest również centrum produkcji, usług i turystyki w regionie. Miasto odegrało ważną rolę w 2004 podczas Igrzysk Olimpijskich, jak od tego czasu gościł także inne wydarzenia sportowe, takie jak Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce. Miasto również bylo gospodarzem 7. Międzynarodowej Olimpiady Astronomii i Astrofizyki w lipcu i sierpniu 2013.

Miasto jest uważane za jedno z najpiękniejszych w Grecji i jego długa historie można zobaczyć w budynkach. Liczne rezydencje, budynki miejskie, muzea, piękne kościoły wszystkie składają się na miejsce warte odwiedzenia.

Z portu miejskiego, promy odplywaja do Skiathos, Alonissos, Glossa i Skopelos.