Agistri do Pireus Prom

Agistri Pireus trasa promowa laczy Wyspy Sarońskie z Ateny i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Hellenic Seaways obsluguje do 4 razy dziennie z przeplynieciami trwajacymi okolo 1 godzina gdy Saronic Ferries serwis operuje do 17 razy w tygodniu trwajacym od 1 godz 25 min.

To daje 45 przeplyniecia tydzien na trasie Agistri Pireus pomiedzy Wyspy Sarońskie i Ateny. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Agistri - Pireus Armatorzy Promowi

  • Hellenic Seaways
    • 4 Przeprawy Dziennie 1 godz
    • Uzyskaj cenę
  • Saronic Ferries
    • 17 przeprawy w tygodniu 1 godz 25 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Agistri Pireus

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Agistri Pireus to samochod + 2 pasazerów.

Agistri Przewodnik

Wyspa Agistri usytuowana jest 55 minut od Pireusu, glownego portu w Atenach, i tylko 10 minut od wispy Egina. Agistri jest najwieksza z wysp miedzy Egina a wybrzezem Epidauros. Zajmuje powierzchnie 14.000 metrow kwadratowych i sklada sie z trzech mniejszych wysp w poblizu; Moni po wschodniej stronie, Kira na zachodzie i Metopi na polnocnym wschodzie. Na polnocnej stronie wyspy, na polwyspie Kapnodochi, ma ksztalt duzych tarasow na zatoce Mandraki. Na tarasach mozna zobaczyc slady fundamentow dawnych budynkow. Artefakty stwierdzono na powierzchni, ktore wykazuja siedlisko z pierwszego wieku Helladic do Hellenistyczno. Znaleziono rowniez kamienne narzedzia, które obejmuja tluczki, topory, odlamki obsydianu i ceramiki, slady odlamkow geometrycznych i kilku proto-korynckich.

Wszystkie statki (Ferry boat & Flying Dolphins) do Agistri wyplywaja z Bramy 8 w porcie Pireusu.

Pireus Przewodnik

Greckie miasto i port w Pireusie jest głównym portem Grecji i jeden z największych w całym basenie Morza Śródziemnego. To ważne miasto i często uważane za przedmieścia Aten, która leży zaledwie kilka minut. Pireus Stał niczym hub dla sieci promowego w podróży dookoła Morza Egejskiego i ITS Chociaż wielkość sąsiedztwie Aten oznacza grupowanie Często łączy się to niepostrzeżenie z greckiej stolicy, ITS nadmorski oferuje zupełnie inny i charakterystyczny wygląd. Wielu odwiedzających Pireusie przekonają się, że najbardziej atrakcyjne część miasta leży wokół Manuel wschodnim kwartale, wraz Zarówno Mikrolimano Harbour i Zea Marina. Ta dzielnica nadmorska pełna jest nabrzeże restauracji, barów i klubów nocnych, a znacznie się poprawiły w czasie ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Atenach, wraz ze stworzeniem pięknego portu przedniego promenadzie, z drzew i przechodzącej średniowiecznych murów miejskich, które oferują wgląd i historyczne informacje o bogatej przeszłości miasta.