Prom Pireus do Souvala

Pireus Souvala polaczenie laczy Ateny z Grecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Saronic Ferries. Polaczenie odbywa sie do 21 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina.

Dlugosc przeplyniecia Pireus Souvala zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Pireus - Souvala

Pireus - Przewodnik

Pireus to miasto portowe w Grecji położone nad Zatoką Sarońską około 12 km od Aten. Najbardziej atrakcyjna dzielnica leży na wschód dookoła Zea Marina i turystycznego portu Mikrolimano, gdzie znajdziesz pełno kawiarni, restauracji i barów.

Port w Pireusie jest głównym portem w Grecji, największym portem pasażerskim w Europie i trzecim co do wielkości na świecie i jest ośrodkiem greckiego handlu morskiego i bazy z dużą flotą handlową. Udogodnienia w porcie zostały niedawno odnowione i jakość udogodnień poprawiła się znacząco. Obejmują one bankomaty, kantor wymiany walut, restauracje, bary, taksówki i szereg biur podróży sprzedających bilety na prom. Port obsługuje prom na Kretę, Cyklady, Dodekanez i inne wyspy na Morzu Egejskim.