Poros do Pireus Prom

Poros Pireus trasa promowa laczy Wyspy Sarońskie z Ateny i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Hellenic Seaways obsluguje do 4 razy dziennie z przeplynieciami trwajacymi okolo 1 godzina gdy Saronic Ferries serwis operuje do 12 razy w tygodniu trwajacym od 2 godz 35 min.

To daje 40 przeplyniecia tydzien na trasie Poros Pireus pomiedzy Wyspy Sarońskie i Ateny. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Poros do Pireus Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspy Sarońskie do Ateny.

Poros - Pireus Armatorzy Promowi

  • Hellenic Seaways
    • 4 Przeprawy Dziennie 1 godz
    • Uzyskaj cenę
  • Saronic Ferries
    • 12 przeprawy w tygodniu 2 godz 35 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Poros Pireus

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Poros Pireus to samochod + 1 pasazer.

Poros Przewodnik

Poros to małe miasteczko położone na greckiej wyspie Kefalonia, która jest jedną z grupy wysp Morza Jońskiego. Miasto jest zasadniczo podzielone na trzy części. Port Poros ma kilka barów i tawern i zapewnia łączność z Kyllini na terenie Peloponezu Grecji kontynentalnej. Ponadto, w okresie letnim, promy działaja na Zakynthos. Miasto ma kamienista plaże, która ma plac otoczony tawernami i sklepami. Wreszcie Aragia to trzeci obszar, który jest oddzielony od centrum Poros przez rzeke Vohinas. Poros to dobre miejsce na spacery i wędrówki, a plaże są generalnie mało zaludnione. Tempo miasta jest powolne z tradycyjnym grecka charakterystyka. Piesi ciesza sie wędrówkami do najstarszego klasztoru na Kefalinia. Spacer ma około 3 km wzdłuż plaży, w kierunku północno-zachodnim, a następnie ścieżkę do góry do góry Atros. Droga kończy się w klasztorze Matki Boskiej, na szczycie 500-metrowej skoczni. Widoki z góry są oszałamiające.

Pireus Przewodnik

Greckie miasto i port w Pireusie jest głównym portem Grecji i jeden z największych w całym basenie Morza Śródziemnego. To ważne miasto i często uważane za przedmieścia Aten, która leży zaledwie kilka minut. Pireus Stał niczym hub dla sieci promowego w podróży dookoła Morza Egejskiego i ITS Chociaż wielkość sąsiedztwie Aten oznacza grupowanie Często łączy się to niepostrzeżenie z greckiej stolicy, ITS nadmorski oferuje zupełnie inny i charakterystyczny wygląd. Wielu odwiedzających Pireusie przekonają się, że najbardziej atrakcyjne część miasta leży wokół Manuel wschodnim kwartale, wraz Zarówno Mikrolimano Harbour i Zea Marina. Ta dzielnica nadmorska pełna jest nabrzeże restauracji, barów i klubów nocnych, a znacznie się poprawiły w czasie ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Atenach, wraz ze stworzeniem pięknego portu przedniego promenadzie, z drzew i przechodzącej średniowiecznych murów miejskich, które oferują wgląd i historyczne informacje o bogatej przeszłości miasta.