Poros (Wyspy Sarońskie)
Pireus
Promy do Ateny
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Poros (Wyspy Sarońskie) - Pireus jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Wskazówki i informacje dotyczące Poros (Wyspy Sarońskie) - Pireus

Prom Poros do Pireus

Trasa promowa Poros Pireus łączy Wyspy Sarońskie z Ateny i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Hellenic Seaways obsługuje swoje połączenia do 5 razy dzien, Saronic Ferries 6 razy tydzien & Alpha Lines posiada polaczenia do 6 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 47 połączeń promowych tydzien na trasie Poros Pireus pomiędzy Wyspy Sarońskie i Ateny.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspy Sarońskie do Ateny.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo trwa rejs z Poros do Pireus?

  Czas przeprawy promowej z Poros do Pireus wynosi około 1h 38m. Czas rejsu może się różnić w zależności od sezonu, więc radzimy sprawdzić na żywo.
 • Ile kosztuje prom z Poros do Pireus?

  Cena promu z Poros do Pireus może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Poros do Pireus wynosi 53 €.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Poros a Pireus?

  Istnieje 3 popularnych operatorów promowych dla Poros do Pireus. Są to
  • Hellenic Seaways
  • Saronic Ferries
  • Alpha Lines
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Poros do Pireus?

  Zarezerwuj promy z Poros do Pireus poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Poros do Pireus?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Poros do Pireus z
  • Hellenic Seaways
  • Saronic Ferries
  • Alpha Lines
 • Czy można zabrać samochód na prom z Poros do Pireus?

  Tak, możesz podróżować z pojazdem z Poros do Pireus z
  • Saronic Ferries
 • Czy można zabrać psy na prom z Poros do Pireus?

  Tak, psy są dozwolone na pokładzie promu. Możesz potrzebować paszportu dla zwierząt i innych dokumentów, aby zabrać ze sobą swojego futrzanego najlepszego przyjaciela. Prosimy o zapoznanie się ze wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróży ze zwierzętami. Obecnie można wwozić psy na promy z
  • Hellenic Seaways
  • Saronic Ferries
 • Jaka jest odległość od Poros do Pireus?

  Odległość pomiędzy Poros a Pireus wynosi około 26 mil morskich.

Opinie na temat Prom Poros - Pireus

 • "very good!"

  everything was OK

  'Flyingcat' travelled on Flyingcat

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Poros - Przewodnik

Poros to małe miasteczko położone na greckiej wyspie Kefalonia, która jest jedną z grupy wysp Morza Jońskiego. Miasto jest zasadniczo podzielone na trzy części. Port Poros ma kilka barów i tawern i zapewnia łączność z Kyllini na terenie Peloponezu Grecji kontynentalnej. Ponadto, w okresie letnim, promy działaja na Zakynthos. Miasto ma kamienista plaże, która ma plac otoczony tawernami i sklepami. Wreszcie Aragia to trzeci obszar, który jest oddzielony od centrum Poros przez rzeke Vohinas. Poros to dobre miejsce na spacery i wędrówki, a plaże są generalnie mało zaludnione. Tempo miasta jest powolne z tradycyjnym grecka charakterystyka. Piesi ciesza sie wędrówkami do najstarszego klasztoru na Kefalinia. Spacer ma około 3 km wzdłuż plaży, w kierunku północno-zachodnim, a następnie ścieżkę do góry do góry Atros. Droga kończy się w klasztorze Matki Boskiej, na szczycie 500-metrowej skoczni. Widoki z góry są oszałamiające.


Pireus - Przewodnik

Greckie miasto i port w Pireusie jest głównym portem Grecji i jeden z największych w całym basenie Morza Śródziemnego. To ważne miasto i często uważane za przedmieścia Aten, która leży zaledwie kilka minut. Pireus Stał niczym hub dla sieci promowego w podróży dookoła Morza Egejskiego i ITS Chociaż wielkość sąsiedztwie Aten oznacza grupowanie Często łączy się to niepostrzeżenie z greckiej stolicy, ITS nadmorski oferuje zupełnie inny i charakterystyczny wygląd. Wielu odwiedzających Pireusie przekonają się, że najbardziej atrakcyjne część miasta leży wokół Manuel wschodnim kwartale, wraz Zarówno Mikrolimano Harbour i Zea Marina. Ta dzielnica nadmorska pełna jest nabrzeże restauracji, barów i klubów nocnych, a znacznie się poprawiły w czasie ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Atenach, wraz ze stworzeniem pięknego portu przedniego promenadzie, z drzew i przechodzącej średniowiecznych murów miejskich, które oferują wgląd i historyczne informacje o bogatej przeszłości miasta.


Na pokładzie promów

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.