Paros
Síros
Promy do Cyklady
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Paros Síros

Trasa promowa Paros Síros łączy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Hellenic Seaways obsługuje swoje połączenia do 3 razy tydzien, SeaJets 4 razy tydzien & Cyclades Fast Ferries posiada polaczenia do 3 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 10 połączeń promowych tydzien na trasie Paros Síros pomiędzy Cyklady i Cyklady.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Paros do Síros?

Czas przeprawy promowej z Paros do Síros wynosi około 1h 33m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Paros do Síros i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Paros do Síros?

Cena promu z Paros do Síros może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Paros do Síros wynosi 114 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Paros a Síros?

Istnieje 3 popularnych operatorów promowych dla Paros do Síros. Są to
  • Hellenic Seaways
  • SeaJets
  • Cyclades Fast Ferries

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Paros do Síros?

Zarezerwuj promy z Paros do Síros poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Jak daleko jest Síros od Paros?

Odległość pomiędzy Paros a Síros wynosi około 22 mil morskich.

Paros - Przewodnik

Paros to grecka wyspa położona w środkowej części Morza Egejskiego. Paros leży na zachód od wyspy Naxos. Paros jest około 160 km na południowy wschód od Pireus. Historycznie, wyspa znana z drobnego białego marmuru, która dała początek terminowi "Parian", aby opisać marmur lub porcelany o podobnych cechach. Dzisiaj, opuszczone kamieniołomy marmuru i kopalnie znajdują się na wyspie, ale przede wszystkim Paros znany jest jako popularna atrakcja turystyczna. Parikia, stolica Paros, to piękna wieś Cyklad z bielonymi domami sześciennymi i imponujące neoklasycznej rezydencji. Dobrze zachowany 13 wieczny wenecki zamek stoi dumnie na wzgórzu w centrum wsi oferując niesamowity widok na Parikii. W stolicy można także podziwiać zabytek kościelny, 6 wieku kościół Panagia Ekatontapyliani, zwany także Katapoliani.

Port na wyspie jest również w Parikia i wydaje zarówno konwencjonalne promy jak i szybkie. Promy odplywaja do Pireusu i na inne wyspy na Cykladach.


Síros - Przewodnik

Chociaż greckiej wyspie Syros należy do grupy wysp Cyklady, itsa Średniowieczna architektura jest czymś więcej niż Cyklad.Stolica wyspy, Ermoupolis Syros, charakteryzuje eleganckie rezydencje weneckich, malowniczej dzielnicy Vaporia, dużych kościołów i imponujących architektury neoklasycystycznej,: takie jak ratusz i Apollo Theatre w centrum kwadrat. Plaże Syros są ładne i relaksujące, z wielu atrakcji turystycznych i zakwaterowania je otaczających. Istnieją oznaki inhabitance na wyspie sięga do 3 tysiącleciu pne w regionach Halandriani i Kastri. Wyniki wskazują, że musi być tam laboratorium metaloplastyki na wyspie, utrzymywał stosunki handlowe z Azji Mniejszej. W 6 wieku pne, Syros zajęli Samians i mieszkańców wielu Samos "przeniósł się do wyspy. Jedno w tym czasie, lekarz i filozof Ważne Pherecydis urodził się w Syros i kilka lat później poszedłem do Samos i stał się nauczycielem Pitagorasa.


Paros do Síros Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 20/05/2024 a 26.05.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
SeaJets 11:00 12:25 1 godzina 25 minuty wt., pt., niedz.
Cyclades Fast Ferries 12:05 13:50 1 godzina 45 minuty wt., pt., niedz.
Hellenic Seaways 14:45 16:15 1 godzina 30 minuty niedz.
Hellenic Seaways 20:00 21:30 1 godzina 30 minuty pon., śr.

Onboard the ferries

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.