Santorini (Thira)
Ios
Promy do Cyklady
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Santorini (Thira) Ios

Trasa promowa Santorini (Thira) Ios łączy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obsługiwana przez 6 przewoźników. Blue Star Ferries obsługuje swoje połączenia do 3 razy tydzien, SeaJets 2 razy dzien, Zante Ferries 2 razy tydzien, Golden Star Ferries 6 razy tydzien, Cyclades Fast Ferries 2 razy tydzien & Small Cyclades Lines posiada polaczenia do 1 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 28 połączeń promowych tydzien na trasie Santorini (Thira) Ios pomiędzy Cyklady i Cyklady.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Thira do Ios?

Czas przeprawy promowej z Thira do Ios wynosi około 1h 05m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Thira do Ios i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Thira do Ios?

Cena promu z Thira do Ios może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Thira do Ios wynosi 162 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Thira a Ios?

Istnieje 6 popularnych operatorów promowych dla Thira do Ios. Są to
 • Blue Star Ferries
 • SeaJets
 • Zante Ferries
 • Golden Star Ferries
 • Cyclades Fast Ferries
 • Small Cyclades Lines

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Thira do Ios?

Zarezerwuj promy z Thira do Ios poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Jak daleko jest Ios od Thira?

Odległość pomiędzy Thira a Ios wynosi około 20 mil morskich.

Opinie na temat Prom Santorini (Thira) - Ios

 • "Przyjemny transport na wyspy"

  Miło i wygodnie, trochę zbyt długo, ale po drodze można oglądać wyspy. Jest gdzie się przespać i poopalać. Ceny jedzenia na miejscu nie są wygórowane.

  'Blue Star Delos' travelled on Blue Star Delos

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "`Naxos to Santorini"

  szybko, wygodnie, bez problemów

  'Blue Star Delos' travelled on Blue Star Delos

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Santorini (Thira) - Przewodnik

Znajduje się w południowej części Morza Egejskiego jest grecka wyspa Santorini i leży około 200 kilometrów na południowy wschód od Grecji kontynentalnej. Stanowi część grupy wysp archipelagu Cyklad i jest jedynym miejscem w Europie, z gorącym pustynnym klimatem. Popularną rozrywką dla odwiedzających Santorini jest tesj na trzy1 wysepki tej wyspy, które powstały w czasach starożytnych w czasie wybuchu wulkanu. Wysepki są nazywane Nea Kammeni, Palea Kammeni i Thirassia i zapewniają doskonały punkt obserwacyjny dla odwiedzających, aby zobaczyć wulkan, ktory jest położony w zachodniej części wyspy. Stolica wyspy to Fira i jest pełna typowych domów z Cyklad z bielonymi ścianami, niebieskimi kopułami, kościołów i ulic pełnych sklepów, kawiarni, restauracji i barów.

Wyspa Santorini posiada dwa porty. Główny port to Athinios, gdzie wszystkie promy i łodzie komercyjne przybijaja. Istnieje również Stary Port, który jest stosowany głównie do statków wycieczkowych. Od głównego portu, promy mogą być podjęte na Piraeus, Rafina i inne wyspy w archipelagu Cyklad. Oba promy, konwencjonalne i wysokiej prędkości, działają na tych trasach.


Ios - Przewodnik

Grecka wyspa Ios jest częścią grupy wysp Cyklady na Morzu Egejskim i leży pomiędzy Santorini i Naxos.Znana jest ze swoich wyjątkowych klubów, pięknych plaż i zabytków. Ios jest popularnym miejscem dla turystów z całego świata. Przez wiele lat Ios jest jednym z najbardziej ulubionych wysp na Cykladach i ma wszystkie elementy tradycyjnej greckiej wioski, w połączeniu z doskonałą klubów nocnych i plaż. Chora jest tradycyjne greckie wioski senny w ciągu dnia z krętymi uliczkami, niebieskie i białe budynki i kolorowych kwiatów. W nocy jednak, wąskie uliczki przekształcić tworzy wieś to miejsce jest dla wielkiej nocy. Wokół wyspy turyści mogą zwiedzić wiele pięknych plaż z miękkim białym piaskiem i fantastyczna krystalicznie czystą wodą.Najbardziej popularna plaża w Ios jest plaża Mylopotas rozciąganie ponad kilometr i wyłożona barów, restauracji i sportów wodnych. Cichszy i bardziej zacisznej plaży doświadczenie odkrywania pokroju plaży Valmas czy Kolitsani.


Thira do Ios Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 15/07/2024 a 21.07.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Blue Star Ferries 06:45 08:00 1 godzina 15 minuty pon., śr., czw., pt., niedz.
SeaJets 09:20 10:00 40 minuty pon., sob.
Cyclades Fast Ferries 09:50 10:35 45 minuty wt., pt., niedz.
SeaJets 10:10 10:50 40 minuty pt., niedz.
Zante Ferries 10:30 11:50 1 godzina 20 minuty pt.
Small Cyclades Lines 11:30 13:20 1 godzina 50 minuty pon.
SeaJets 11:55 12:25 30 minuty pt.
Zante Ferries 12:00 13:20 1 godzina 20 minuty śr.
SeaJets 12:10 12:40 30 minuty pon., sob., niedz.
Golden Star Ferries 14:15 15:05 50 minuty Codzienność
Zante Ferries 19:00 20:20 1 godzina 20 minuty sob.
SeaJets 19:30 20:05 35 minuty pon., pt., sob., niedz.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.