Prom Thira do Ios

Trasa promowa Thira Ios łączy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obsługiwana przez 4 przewoźników. Blue Star Ferries obsługuje swoje połączenia do 7 razy tydzien, Zante Ferries 3 razy tydzien, SeaJets 13 razy tydzien & Golden Star Ferries posiada polaczenia do 7 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 30 połączeń promowych tydzien na trasie Thira Ios pomiędzy Cyklady i Cyklady.

Przewoźnicy Promowi - Thira - Ios

Średnia cena promu Thira Ios

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Thira Ios to samochod + 2 pasażerów.

Ios - Przewodnik

Grecka wyspa Ios jest częścią grupy wysp Cyklady na Morzu Egejskim i leży pomiędzy Santorini i Naxos.Znana jest ze swoich wyjątkowych klubów, pięknych plaż i zabytków. Ios jest popularnym miejscem dla turystów z całego świata. Przez wiele lat Ios jest jednym z najbardziej ulubionych wysp na Cykladach i ma wszystkie elementy tradycyjnej greckiej wioski, w połączeniu z doskonałą klubów nocnych i plaż. Chora jest tradycyjne greckie wioski senny w ciągu dnia z krętymi uliczkami, niebieskie i białe budynki i kolorowych kwiatów. W nocy jednak, wąskie uliczki przekształcić tworzy wieś to miejsce jest dla wielkiej nocy. Wokół wyspy turyści mogą zwiedzić wiele pięknych plaż z miękkim białym piaskiem i fantastyczna krystalicznie czystą wodą.Najbardziej popularna plaża w Ios jest plaża Mylopotas rozciąganie ponad kilometr i wyłożona barów, restauracji i sportów wodnych. Cichszy i bardziej zacisznej plaży doświadczenie odkrywania pokroju plaży Valmas czy Kolitsani.