COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Thira - Ios jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Przewoźnicy Promowi - Thira - Ios

  • 4 przeprawy w tygodniu 55 min
  • Uzyskaj cenę
  • 7 przeprawy w tygodniu 35 min
  • Uzyskaj cenę
  • 3 przeprawy w tygodniu 1 godzina 20 min
  • Uzyskaj cenę
  • 14 przeprawy w tygodniu 50 min
  • Uzyskaj cenę
  • 1 Przeprawy Tygodniowo 35 min
  • Uzyskaj cenę

Prom Thira do Ios

Trasa promowa Thira Ios łączy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obsługiwana przez 5 przewoźników. Blue Star Ferries obsluguje swoje polaczenia do 4 razy tydzien, SeaJets 7 razy tydzien, Zante Ferries 3 razy tydzien, Golden Star Ferries 14 razy tydzien & Minoan Lines posiada polaczenia do 1 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 29 połączeń promowych tydzien na trasie Thira Ios pomiędzy Cyklady i Cyklady.

Thira - Przewodnik

Thira to wulkaniczna wyspa na Morzu Egejskim tworząca z kilkoma mniejszymi wyspami, należący do Grecji, mały archipelag o tej samej nazwie, wchodzący w skład archipelagu Cyklad. Wyspa położona jest 175 km na południowy wschód od wybrzeża Grecji i 110 km na północ od wybrzeża Krety.


Ios - Przewodnik

Grecka wyspa Ios jest częścią grupy wysp Cyklady na Morzu Egejskim i leży pomiędzy Santorini i Naxos.Znana jest ze swoich wyjątkowych klubów, pięknych plaż i zabytków. Ios jest popularnym miejscem dla turystów z całego świata. Przez wiele lat Ios jest jednym z najbardziej ulubionych wysp na Cykladach i ma wszystkie elementy tradycyjnej greckiej wioski, w połączeniu z doskonałą klubów nocnych i plaż. Chora jest tradycyjne greckie wioski senny w ciągu dnia z krętymi uliczkami, niebieskie i białe budynki i kolorowych kwiatów. W nocy jednak, wąskie uliczki przekształcić tworzy wieś to miejsce jest dla wielkiej nocy. Wokół wyspy turyści mogą zwiedzić wiele pięknych plaż z miękkim białym piaskiem i fantastyczna krystalicznie czystą wodą.Najbardziej popularna plaża w Ios jest plaża Mylopotas rozciąganie ponad kilometr i wyłożona barów, restauracji i sportów wodnych. Cichszy i bardziej zacisznej plaży doświadczenie odkrywania pokroju plaży Valmas czy Kolitsani.