blue_star_ferries_blue_horizon

Blue Horizon

Obsługiwane przez Blue Star Ferries z Pireus Heraklion

Blue Horizon to prom na samochody osobowe, prowadzony przez grecka firme zeglugowa Blue Star Ferries w partnerstwie z Superfast Ferries pochodzacych od Attica Group. Zbudowany w 1987, Blue Horizon moze pomiescic 1497 pasazerow oraz 780 pojazdow. Na pokladzie rowniez nie brakuje udogodnien, na przyklad: obszar gier wideo, wygodne siedzenia, dwie restauracje, kawiarnia i duzo wiecej rozrywki podczas rejsu.

Dostęp do cateringu

Na pokladzie znajduje sie szeroki wybor dan dla kazdego. Mozesz usiasc w restauracji a la carte, lub jesli wolisz fast food to Goody bedzie miejscem dla Ciebie. Jesli nie jestes glodny i po prostu wolisz przekaske, to otwarty bar z tarasem z pieknym widokiem na ocean jest idealnym miejscem.

Dostepnosc

Wi-Fi jest dostępne w niektórych obszarach promu, bankomat jest na pokładzie dla tych, którzy muszą wypłacic pieniądze, jest rownież automat telefoniczny, jeśli nie możesz się połączyc za pomocą telefonu komórkowego, oraz klatki dla zwierząt domowych są dostępne przy wcześniejszej rezerwacji.

Uwaga: Staralismy sie aby nasz Blue Horizon przewodnik byl jak najbardziej dokladny jednakze rodzaj oraz dostepnosc uslug i rozrywek moze roznic sie w zaleznosci od statku, daty podrozy czy oferty na dany sezon. Przewozik zastrzega sobie prawo zmiany warunkow, statku oraz uslug bez wczesniejszego powiadomienia.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Na pokładzie Blue Horizon

blue_star_ferries_blue_horizon_cafe blue_star_ferries_blue_horizon_cafe_seating blue_star_ferries_blue_horizon_seating blue_star_ferries_blue_horizon_seating_area

Blue Horizon Opinie

Nie mamy opinii o tym statku, prosze sprobowac pozniej!