Prom Pireus do Limnos

Pireus Limnos polaczenie laczy Ateny z Wyspy Egejskie. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Hellenic Seaways. Polaczenie odbywa sie do 2 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 19 godziny 5 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Pireus Limnos zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Pireus - Limnos

  • Hellenic Seaways
    • 2 przeprawy w tygodniu 19 godz 5 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Pireus Limnos

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Pireus Limnos to samochod + 2 pasażerów.

Pireus - Przewodnik

Pireus to miasto portowe w Grecji położone nad Zatoką Sarońską około 12 km od Aten. Najbardziej atrakcyjna dzielnica leży na wschód dookoła Zea Marina i turystycznego portu Mikrolimano, gdzie znajdziesz pełno kawiarni, restauracji i barów.

Port w Pireusie jest głównym portem w Grecji, największym portem pasażerskim w Europie i trzecim co do wielkości na świecie i jest ośrodkiem greckiego handlu morskiego i bazy z dużą flotą handlową. Udogodnienia w porcie zostały niedawno odnowione i jakość udogodnień poprawiła się znacząco. Obejmują one bankomaty, kantor wymiany walut, restauracje, bary, taksówki i szereg biur podróży sprzedających bilety na prom. Port obsługuje prom na Kretę, Cyklady, Dodekanez i inne wyspy na Morzu Egejskim.