Milos
Serifos
Promy do Cyklady
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Milos Serifos

Trasa promowa Milos Serifos łączy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obsługiwana przez 5 przewoźników. Aegean Speed Lines obsługuje swoje połączenia do 5 razy tydzien, Zante Ferries 2 razy tydzien, Hellenic Seaways 3 razy tydzien, SeaJets 14 razy tydzien & Aegean Sea Lines posiada polaczenia do 6 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 30 połączeń promowych tydzien na trasie Milos Serifos pomiędzy Cyklady i Cyklady.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Milos do Serifos?

Czas przeprawy promowej z Milos do Serifos wynosi około 2h 04m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Milos do Serifos i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Milos do Serifos?

Cena promu z Milos do Serifos może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Milos do Serifos wynosi 67 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Milos a Serifos?

Istnieje 5 popularnych operatorów promowych dla Milos do Serifos. Są to
  • Aegean Speed Lines
  • Zante Ferries
  • Hellenic Seaways
  • SeaJets
  • Aegean Sea Lines

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Milos do Serifos?

Zarezerwuj promy z Milos do Serifos poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Jak daleko jest Serifos od Milos?

Odległość pomiędzy Milos a Serifos wynosi około 23 mil morskich.

Milos - Przewodnik

Wyspa Milos znajduje się na Morzu Egejskim, w północnej części Morza Krety i części tworzących grupy wysp Cyklady, jest chyba najbardziej znany z posągu Afrodyty ( "Wenus z Milo", który jest obecnie na wystawie Galeria w Luwrze w Paryżu). Wyspa znana jest również z posągu greckiego boga Asklepiosa, teraz na wystawie w British Museum w Londynie, oraz Posejdona i archaicznego Apollo w Atenach. Skupione wokół małego portu Adamas jest kilka małych sklepów, które sprzedają pamiątki i bibeloty, ręcznie robione prezenty i biżuterię oraz lokalnie produkowane tkaniny, hafty i produkty spożywcze.

Wyspa jest połączona promem do portu w Pireusie w Atenach, do wszystkich innych wysp archipelagu Cyklad, wysp Dodekanezu i Krety, zarówno konwencjonalnymi promami i katamaranami wysokiej prędkości. W miesiącach letnich są codzienne regularne połączenia do i z wyspy. Inny port na wyspie jest w Apollonia, który łączy także wyspe z Kimolos i Glaranissia.


Serifos - Przewodnik

Grecka wyspa Serifos jest idealnym miejscem na relaksujące wakacje. Jest to typowa Wyspa Cyklad na Morzu Egejskim, z białym wsi, spokojnej przystani, złote plaże, wzgórz i pięknych krajobrazów. Wyspa nie została zmieniona przez stosunkowo niski poziom turystyki, zwłaszcza w porównaniu do innych wysp greckich. Oprócz korzystających z morza, słońca i piasku na jednej z 72 fantastycznych plaż na wyspie, goście mogą pojeździć na rowerze lub pieszo wzdłuż siedmiu tras na wyspie, nurkowanie w starych kopalniach lub na wraku II wojny światowej, lub zwiedzanie w fortress- jak klasztor Taxiarches, zbudowany w 16 wieku. Chora jest najbardziej malowniczej okolicy na wyspie i został zbudowany na zboczach góry i ma wspaniały widok na Morze Egejskie. Do najczęściej odwiedzanych miejsc na wyspie są miasta Livadi i Livadakia.

Wyspa jest dostępne dla konwencjonalnych i dużych promów prędkości. W miesiącach letnich, są promy, które łączą Serifos innych pobliskich wysp, takich jak Sifnos, Naxos, Paros, Santorini, Kythnos itp


Milos do Serifos Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 27/05/2024 a 02.06.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
SeaJets 11:30 12:40 1 godzina 10 minuty pon., sob.
SeaJets 11:40 13:00 1 godzina 20 minuty niedz.
SeaJets 12:50 14:00 1 godzina 10 minuty czw., pt.
Hellenic Seaways 13:00 16:15 3 godziny 15 minuty czw.
Zante Ferries 13:10 15:35 2 godziny 25 minuty śr., pt.
Aegean Sea Lines 13:55 16:30 2 godziny 35 minuty sob.
Aegean Sea Lines 14:00 16:45 2 godziny 45 minuty pon., czw.
Hellenic Seaways 14:25 17:35 3 godziny 10 minuty pon., śr.
SeaJets 17:25 18:30 1 godzina 5 minuty czw.
SeaJets 19:40 20:50 1 godzina 10 minuty pon., sob.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.