COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Ios - Thira jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Przewoźnicy Promowi - Ios - Thira

  • 4 przeprawy w tygodniu 55 min
  • Uzyskaj cenę
  • 10 przeprawy w tygodniu 30 min
  • Uzyskaj cenę
  • 3 przeprawy w tygodniu 1 godzina 20 min
  • Uzyskaj cenę
  • 14 przeprawy w tygodniu 35 min
  • Uzyskaj cenę
  • 1 Przeprawy Tygodniowo 45 min
  • Uzyskaj cenę

Prom Ios do Thira

Trasa promowa Ios Thira łączy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obsługiwana przez 5 przewoźników. Blue Star Ferries obsługuje swoje połączenia do 4 razy tydzien, SeaJets 10 razy tydzien, Zante Ferries 3 razy tydzien, Golden Star Ferries 14 razy tydzien & Minoan Lines posiada polaczenia do 1 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 32 połączeń promowych tydzien na trasie Ios Thira pomiędzy Cyklady i Cyklady.

Ios - Przewodnik

Ios jest grecka wyspa w grupie wysp Cyklad na Morzu Egejskim. Wyspa jest dość pagórkowata ze skałami prowadzącymi w dół do morza na większości stronach wyspy. Wyspa jest mniej więcej w połowie drogi między wyspami Naxos i Santorini. Port Ios znajduje się w północno-zachodniej części wyspy w niewielkiej odległości od miejscowości Chora. Z portu do miasta można dojechać autobusem lub pieszo, która będzie trwala okolo 15 minut. Wieś charakteryzuje się wąskimi ścieżkami i ulicami ktore w większości zostały już przejęte przez bary, restauracje, sklepy i kluby nocne, dla potrzeb turystów.

Na Ios można dotrzeć promem z portów w Pireusie i Rafina z czasem przejazdu między 4 1/2 godziny i 8 godzin w zależności od rodzaju promu. Ios jest także połączony do innych wysp Cyklad w miesiącach letnich.


Thira - Przewodnik

Thira to wulkaniczna wyspa na Morzu Egejskim tworząca z kilkoma mniejszymi wyspami, należący do Grecji, mały archipelag o tej samej nazwie, wchodzący w skład archipelagu Cyklad. Wyspa położona jest 175 km na południowy wschód od wybrzeża Grecji i 110 km na północ od wybrzeża Krety.