Prom Ios do Thira

Trasa promowa Ios Thira łączy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obsługiwana przez 5 przewoźników. Minoan Lines obsluguje swoje polaczenia do 1 razy tydzien, Blue Star Ferries 4 razy tydzien, Zante Ferries 3 razy tydzien, SeaJets 3 razy dzien & Golden Star Ferries posiada polaczenia do 14 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 43 połączeń promowych tydzien na trasie Ios Thira pomiędzy Cyklady i Cyklady.

Przewoźnicy Promowi - Ios - Thira

Średnia cena promu Ios Thira

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Ios Thira to samochod + 2 pasażerów.

Ios - Przewodnik

Ios jest grecka wyspa w grupie wysp Cyklad na Morzu Egejskim. Wyspa jest dość pagórkowata ze skałami prowadzącymi w dół do morza na większości stronach wyspy. Wyspa jest mniej więcej w połowie drogi między wyspami Naxos i Santorini. Port Ios znajduje się w północno-zachodniej części wyspy w niewielkiej odległości od miejscowości Chora. Z portu do miasta można dojechać autobusem lub pieszo, która będzie trwala okolo 15 minut. Wieś charakteryzuje się wąskimi ścieżkami i ulicami ktore w większości zostały już przejęte przez bary, restauracje, sklepy i kluby nocne, dla potrzeb turystów.

Na Ios można dotrzeć promem z portów w Pireusie i Rafina z czasem przejazdu między 4 1/2 godziny i 8 godzin w zależności od rodzaju promu. Ios jest także połączony do innych wysp Cyklad w miesiącach letnich.