Paros do Koufonissi Prom

Paros Koufonissi trasa promowa laczy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Blue Star Ferries obsluguje do 3 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 3 godziny 5 minuty gdy Hellenic Seaways serwis operuje do 7 razy w tygodniu trwajacym od 1 godz 35 min.

To daje 10 przeplyniecia tydzien na trasie Paros Koufonissi pomiedzy Cyklady i Cyklady. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Paros - Koufonissi Armatorzy Promowi

  • Blue Star Ferries
    • 3 Cotygodniowe Przeprawy 3 godz 5 min
    • Uzyskaj cenę
  • Hellenic Seaways
    • 7 Cotygodniowe Przeprawy 1 godz 35 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Paros Koufonissi

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Paros Koufonissi to samochod i 2 pasazerów.

Paros Przewodnik

Paros to grecka wyspa położona w środkowej części Morza Egejskiego. Paros leży na zachód od wyspy Naxos. Paros jest około 160 km na południowy wschód od Pireus. Historycznie, wyspa znana z drobnego białego marmuru, która dała początek terminowi "Parian", aby opisać marmur lub porcelany o podobnych cechach. Dzisiaj, opuszczone kamieniołomy marmuru i kopalnie znajdują się na wyspie, ale przede wszystkim Paros znany jest jako popularna atrakcja turystyczna. Parikia, stolica Paros, to piękna wieś Cyklad z bielonymi domami sześciennymi i imponujące neoklasycznej rezydencji. Dobrze zachowany 13 wieczny wenecki zamek stoi dumnie na wzgórzu w centrum wsi oferując niesamowity widok na Parikii. W stolicy można także podziwiać zabytek kościelny, 6 wieku kościół Panagia Ekatontapyliani, zwany także Katapoliani.

Port na wyspie jest również w Parikia i wydaje zarówno konwencjonalne promy jak i szybkie. Promy odplywaja do Pireusu i na inne wyspy na Cykladach.

Koufonissi Przewodnik

Grecka wyspa Kufonisi składa się z dwóch wysp, i znajduje się na wschód od wyspy Naxos i na zachód od wyspy Amorgos. Wysepki są nazywane Pano Koufonisi i Kato Koufonisi, i są one oddzielone wąską 200 m szerokości cieśniny. Zostały one nazwane koufonisia, ze względu na duże jaskinie, które dały wrażenie, piratów, którzy oglądali je z daleka, że wyspy były pusta! W pobliżu goście zobaczą bezludnej wyspie Kierosaktóra została wyznaczony jako archeologicznym pod ochroną, jako główne Cyklad artefakty zostały odkopali tam wiele razy.

Z dwóch wysepek, które tworzą Koufonissi, Pano Koufonisi jest tylko jeden, który jest zamieszkany.Wyspa jest ulubionym miejscem dla turystów, którzy chcą po prostu odpocząć na piasku złociste plaże chronionej lub wzdłuż niewielkich naturalnych basenów z turkusowych wód lub do uczty w oryginalnym "wyspy" z tak świeże owoce morza od morza.