Kimolos
Milos
Promy do Cyklady
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Kimolos - Milos jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Prom Kimolos do Milos

Trasa promowa Kimolos Milos łączy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Zante Ferries obsługuje swoje połączenia do 2 razy tydzien, Hellenic Seaways 4 razy tydzien & SeaJets posiada polaczenia do 2 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 8 połączeń promowych tydzien na trasie Kimolos Milos pomiędzy Cyklady i Cyklady.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo trwa rejs z Kimolos do Milos?

  Czas przeprawy promowej z Kimolos do Milos wynosi około 46m. Czas rejsu może się różnić w zależności od sezonu, więc radzimy sprawdzić na żywo.
 • Ile kosztuje prom z Kimolos do Milos?

  Cena promu z Kimolos do Milos może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Kimolos do Milos wynosi 0 €.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Kimolos a Milos?

  Istnieje 3 popularnych operatorów promowych dla Kimolos do Milos. Są to
  • Zante Ferries
  • Hellenic Seaways
  • SeaJets
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Kimolos do Milos?

  Zarezerwuj promy z Kimolos do Milos poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Kimolos do Milos?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Kimolos do Milos z
  • Zante Ferries
  • Hellenic Seaways
  • SeaJets
 • Czy można zabrać samochód na prom z Kimolos do Milos?

  Tak, możesz podróżować z pojazdem z Kimolos do Milos z
  • Zante Ferries
  • Hellenic Seaways
  • SeaJets
 • Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Kimolos do Milos?

  Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Zante Ferries
  • Hellenic Seaways
  • SeaJets
 • Jaka jest odległość od Kimolos do Milos?

  Odległość pomiędzy Kimolos a Milos wynosi około 0 mil morskich.

Kimolos - Przewodnik

Kimolos to grecka wyspa z grupy wysp Cyklad na Morzu Egejskim.Wyspa jest na północny zachód od jej większego sąsiada, Milos Island, z która jest oddzielony przez kanał, który ma 1 km szerokości. Jedyne miasto na wyspie to Chorio, które znajduje się na wzgórzu w zachodniej części wyspy. Chorio emanuje poczuciem wdzięku starego świata ozdobionego genialnym stylem architektonicznym Morza Egejskiego.Srebrzone plaże, białe ściany z niebieskim malowanymi oknami i wąskimi ulicami żwirowe otaczających je tworzą artystyczny krajobraz spokoju. Wypełniony interesującymi miejscami, jest głównym punktem zwiedzania na wyspie. Usytuowany naprzeciwko kościoła Panagia Odigitria Metropolitan, Muzeum Archeologiczne organizuje wystawy i znaleziska archeologiczne przedstawiające historię wyspy, w tym naczynia i sztućce z początku 7 wieku pne który warto odwiedzenia.
Port na wyspie znajduje się w miejscowości Psathi. Z portu prom konwencjonalny lub Highspeed można wziać do Pireusu. Promy odpływają również do Kithnos, Serifos, Sifnos, Milos i innych wysp archipelagu Cyklad.


Milos - Przewodnik

Grecka wyspa Milos jest najbardziej Zachodnia wyspa grupy wysp Cyklady. Ma około 5000 mieszkańców rozrzuconych ponad 7 małych miast (jak Adamas Plaka). Milos jest znana większości ludzi jako miejsce, gdzie posąg Wenus lub Afrodyty, obecnie w Muzeum Luwru w Paryżu, została odkryta. Dopiero niedawno, że turystyka nie zauważył, pięknych plaż tego wysp archipelagu Cyklad, z kamieni i krystalicznie czystej wody. Milos jest również określana jako "Island of Colours" dzięki jego wspaniałych uroków pochodzenia wulkanicznego.

Wyspa jest podłączony do portu w Pireusie w Atenach, wszystkie Cyklady, Dodekanez wysp i Krety z promów i katamaranów dużych prędkości. W szczycie sezonu w lecie są codziennie zaplanowane trasy do iz wyspy. Istnieją dwa porty w Milos, główny port w Adamas, a inny port w Apollonia, który łączy wyspę Milos z wyspy Kimolos i Glaronissia.


Na pokładzie promów

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.