Kimolos
Milos
Promy do Cyklady
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Kimolos Milos

Trasa promowa Kimolos Milos łączy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obsługiwana przez 4 przewoźników. Zante Ferries obsługuje swoje połączenia do 1 razy tydzien, Blue Star Ferries 3 razy tydzien, SeaJets 0 razy tydzien & Aegean Sea Lines posiada polaczenia do 4 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 8 połączeń promowych tydzien na trasie Kimolos Milos pomiędzy Cyklady i Cyklady.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Kimolos do Milos?

Czas przeprawy promowej z Kimolos do Milos wynosi około 53m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Kimolos do Milos i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Kimolos do Milos?

Cena promu z Kimolos do Milos może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Kimolos do Milos wynosi 12 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Kimolos a Milos?

Istnieje 4 popularnych operatorów promowych dla Kimolos do Milos. Są to
  • Zante Ferries
  • Blue Star Ferries
  • SeaJets
  • Aegean Sea Lines

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Kimolos do Milos?

Zarezerwuj promy z Kimolos do Milos poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Jak daleko jest Milos od Kimolos?

Odległość pomiędzy Kimolos a Milos wynosi około 8 mil morskich.

Kimolos - Przewodnik

Kimolos to grecka wyspa z grupy wysp Cyklad na Morzu Egejskim.Wyspa jest na północny zachód od jej większego sąsiada, Milos Island, z która jest oddzielony przez kanał, który ma 1 km szerokości. Jedyne miasto na wyspie to Chorio, które znajduje się na wzgórzu w zachodniej części wyspy. Chorio emanuje poczuciem wdzięku starego świata ozdobionego genialnym stylem architektonicznym Morza Egejskiego.Srebrzone plaże, białe ściany z niebieskim malowanymi oknami i wąskimi ulicami żwirowe otaczających je tworzą artystyczny krajobraz spokoju. Wypełniony interesującymi miejscami, jest głównym punktem zwiedzania na wyspie. Usytuowany naprzeciwko kościoła Panagia Odigitria Metropolitan, Muzeum Archeologiczne organizuje wystawy i znaleziska archeologiczne przedstawiające historię wyspy, w tym naczynia i sztućce z początku 7 wieku pne który warto odwiedzenia.
Port na wyspie znajduje się w miejscowości Psathi. Z portu prom konwencjonalny lub Highspeed można wziać do Pireusu. Promy odpływają również do Kithnos, Serifos, Sifnos, Milos i innych wysp archipelagu Cyklad.


Milos - Przewodnik

Grecka wyspa Milos jest najbardziej Zachodnia wyspa grupy wysp Cyklady. Ma około 5000 mieszkańców rozrzuconych ponad 7 małych miast (jak Adamas Plaka). Milos jest znana większości ludzi jako miejsce, gdzie posąg Wenus lub Afrodyty, obecnie w Muzeum Luwru w Paryżu, została odkryta. Dopiero niedawno, że turystyka nie zauważył, pięknych plaż tego wysp archipelagu Cyklad, z kamieni i krystalicznie czystej wody. Milos jest również określana jako "Island of Colours" dzięki jego wspaniałych uroków pochodzenia wulkanicznego.

Wyspa jest podłączony do portu w Pireusie w Atenach, wszystkie Cyklady, Dodekanez wysp i Krety z promów i katamaranów dużych prędkości. W szczycie sezonu w lecie są codziennie zaplanowane trasy do iz wyspy. Istnieją dwa porty w Milos, główny port w Adamas, a inny port w Apollonia, który łączy wyspę Milos z wyspy Kimolos i Glaronissia.


Kimolos do Milos Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 08/07/2024 a 14.07.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Hellenic Seaways 11:40 12:45 1 godzina 5 minuty czw.
Aegean Sea Lines 12:55 14:25 1 godzina 30 minuty pon.
Hellenic Seaways 13:10 14:10 1 godzina pon., śr.
Aegean Sea Lines 13:35 14:30 55 minuty śr., czw.
Zante Ferries 13:50 14:45 55 minuty niedz.
Aegean Sea Lines 14:00 14:55 55 minuty sob.
Hellenic Seaways 21:50 22:50 1 godzina sob.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.