Mykonos
Karlovassi
Promy do Samos
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Mykonos Karlovassi

Mykonos Karlovassi polaczenie laczy Cyklady z Samos. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Blue Star Ferries. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 3 godziny 40 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Mykonos Karlovassi zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Mykonos do Karlovassi - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Cyklady na Samos.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Mykonos do Karlovassi?

Czas przeprawy promowej z Mykonos do Karlovassi wynosi około 3h 40m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Mykonos do Karlovassi i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Mykonos do Karlovassi?

Cena promu z Mykonos do Karlovassi może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Mykonos do Karlovassi wynosi 47 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Mykonos a Karlovassi?

Jest 1 operator promowy dla Mykonos do Karlovassi i jest to
  • Blue Star Ferries

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Mykonos do Karlovassi?

Zarezerwuj promy z Mykonos do Karlovassi poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Mykonos do Karlovassi?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Mykonos do Karlovassi z
  • Blue Star Ferries

Czy można zabrać samochód na prom z Mykonos do Karlovassi?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Mykonos do Karlovassi z
  • Blue Star Ferries

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Mykonos do Karlovassi?

Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Blue Star Ferries

Jak daleko jest Karlovassi od Mykonos?

Odległość pomiędzy Mykonos a Karlovassi wynosi około 27 mil morskich.

Mykonos - Przewodnik

Tworząc jedną z grupy wysp Cyklady, wyspa Mykonos leży między wyspami Tinos, Paros i Naxos. Główne miasto na wyspie, zwane także Mykonos (lub Chora dla mieszkańcow), ma charakterystyczna architekture dla Cyklad z jego białymi domami z niebieskimi oknami, bardzo wąskimi uliczkami i brukowanymi chodnikami, małymi białymi kapliczkami z niebieskimi kopułami. Wielu odwiedzających wybrać się na spacer przez Chora, stary port, Little Venice. Wyspa ma bogate życie nocne i jest czasem określane jako "Ibiza Grecji" w wyniku jego letniej sceny klubowej, która jest główną atrakcją dla tysięcy turystów rocznie.

Wyspa posiada dwa porty. Stary port Mykonos, gdzie promy pasażerskie przybijaja i Nowy Port Tourlos gdzie cumuja głównie statki wycieczkowe. Promy z Mykonos odplywaja do Pireusu i Rafina w Grecji kontynentalnej i na inne wyspy w archipelagu Cyklad, wysp Dodekanezu oraz na Krete.


Karlovassi - Przewodnik

Karlovassi jest jednym z najpopularniejszych ośrodków turystycznych w Samos, greckiej wyspie znajduje się na Morzu Egejskim, na północ. Samos jest wyspą ojciec matematyki, Pitagoras, astronom Arystarch i filozof Epikur. To jest dom Hery i ziemi, że gospodarzem Herodota i Ezopa. Jest ważnym ośrodkiem handlu na Morzu Egejskim i domu do głównych sił morskich w historii starożytnej. Karlovassi znajduje się na północnej stronie wyspy i ma długą i bogatą historię w biznesie i kulturze. Aż do początku 20 wieku miasto słynie z produkcji tytoniu i garbarni. W mieście Muzeum Garbarnia pokazuje długą tradycję miasto ma w garbarni, które sięgają starożytności.Muzeum prezentuje narzędzia i metody obróbki skóry, a także pokazuje odwiedzającym, gdzie dziesiątki garbarni były usytuowane w Samos w 20 wieku. Architektonicznie, miasto ma wiele wspaniałych rezydencji neoklasyczne które można zobaczyć wraz ze szczątkami wielkich fabryk kamienia w "Ormos" morzem.

Promy działające od miejskiego portu odejść do Pireusu, Chios, Fournoi, Agios Kirikos, Evdilos, Syros i Kavala.


Mykonos do Karlovassi Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 17/06/2024 a 23.06.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Hellenic Seaways 11:55 15:35 3 godziny 40 minuty czw.
Hellenic Seaways 11:55 16:15 4 godziny 20 minuty pon., śr.
Hellenic Seaways 12:15 15:55 3 godziny 40 minuty wt., pt., sob., niedz.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.