Pireus do Mytilene Prom

Pireus Mytilene trasa promowa laczy Ateny z Lesbos i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Blue Star Ferries obsluguje do 5 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 9 godziny 30 minuty gdy Hellenic Seaways serwis operuje do 1 razy w tygodniu trwajacym od 14 godz 35 min.

To daje 6 przeplyniecia tydzien na trasie Pireus Mytilene pomiedzy Ateny i Lesbos. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Pireus - Mytilene Armatorzy Promowi

  • Blue Star Ferries
    • 5 przeprawy w tygodniu 9 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę
  • Hellenic Seaways
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 14 godz 35 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Pireus Mytilene

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Pireus Mytilene to samochod + 2 pasazerów.

Pireus Przewodnik

Pireus to portowe miasto w Grecji. Miasto położone jest na Zatokę Sarońską w regionie Attyka Grecji i jest częścią obszaru miejskiego w Atenach z centrum Aten około 12 km od Aten. Poza jej biur przewozowych, banków i obiektów użyteczności publicznej, znajdziesz plątaninę deptaków, sklepów i raczej zaniedbane obszary. Najbardziej atrakcyjna dzielnica leży na wschód dookoła Zea Marina i turystycznego portu Mikrolimano, który jest wyłożony kawiarniami, restauracjami i barami.

Port w Pireusie jest głównym portem w Grecji, największym portem pasażerskim w Europie i trzecim co do wielkości na świecie i jest ośrodkiem greckiego handlu morskiego i bazy z duża flota handlowa. Udogodnienia w porcie zostały niedawno odnowione i jakość udogodnień poprawił się znacząco. Obejmują one bankomaty, kantor wymiany walut, restauracje, bary, taksówki i szereg biur podróży sprzedających bilety na prom. Port obsługuje prom na Kretę, Cyklady, Dodekanez, wschodniej części Grecji i dużej części północnej i wschodniej Morza Egejskiego.

Mytilene Przewodnik

Starożytne greckie Miasto Mytilene jest stolicą i port na wyspie Lesbos, który znajduje się na Morzu Egejskim północno-wschodniej.Chwilę po przybyciu na duży port, Miasto Mytilene wygra swoje serce z powietrza dolce vita. Stolica wyspy, zbudowane na siedmiu wzgórzach, a wieńczy twierdzy Gateluzzi, ma ważne cechy zachowane od jego olśniewający przeszłości i wybitne historii kultury. Jest tętniące życiem miasto z życia nocnego, a Mitylena spełnia wszystkie potrzeby i pragnienia w zakresie hotelach, restauracjach i rekreacji.

Jej emblematy są majestatyczne Gateluzzi zamek, kościół Agios Therapon z imponującą kopułą, a na skraju portu, Statua Wolności. Klasycznym miejscem spotkań mieszkańców jest teren wokół placu Safony, a druga połowa podkowy nowego południowego portu z modnych barów i kawiarni, które przyciągają tłumy z pierwszą rzeczą, w godzinach porannych.

Mitylena ma port z którego kursują promy na pobliskie wyspy Lemnos, Chios i Ayvalik i czasami Dikili w Turcji.Port służy również do miast kontynentalnej Pireus, Atenach i Salonikach.