Naksos
Koufonissi
Promy do Cyklady
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Naksos Koufonissi

Trasa promowa Naksos Koufonissi łączy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obsługiwana przez 5 przewoźników. Blue Star Ferries obsługuje swoje połączenia do 10 razy tydzien, SeaJets 3 razy dzien, Cyclades Fast Ferries 14 razy tydzien, Cyclades Fast Ferries 14 razy tydzien & Small Cyclades Lines posiada polaczenia do 6 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 10 połączeń promowych dzien na trasie Naksos Koufonissi pomiędzy Cyklady i Cyklady.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Naksos do Koufonissi?

Czas przeprawy promowej z Naksos do Koufonissi wynosi około 1h 18m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Naksos do Koufonissi i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Naksos do Koufonissi?

Cena promu z Naksos do Koufonissi może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Naksos do Koufonissi wynosi 90 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Naksos a Koufonissi?

Istnieje 5 popularnych operatorów promowych dla Naksos do Koufonissi. Są to
  • Blue Star Ferries
  • SeaJets
  • Cyclades Fast Ferries
  • Cyclades Fast Ferries
  • Small Cyclades Lines

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Naksos do Koufonissi?

Zarezerwuj promy z Naksos do Koufonissi poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Jak daleko jest Koufonissi od Naksos?

Odległość pomiędzy Naksos a Koufonissi wynosi około 16 mil morskich.

Naksos - Przewodnik

Grecka wyspa Naxos jest częścią grupy Cyklad leżących na Morzu Egejskim. Naksos, lub Chora, jest największym miastem wyspy i stolicą i ma zbudowany amfiteatr na zachodnim wybrzeżu wyspy. Jest także domem dla jednego z największych portów na Morzu Egejskim. Miasto jest popularne wśród turystów, w rezultacie jest wiele barów, restauracji i kawiarni. Mała wyspa Palatia, która rozciąga się od lądu Naxos, jest godłem miasta. Położony na małej wyspie jest Portara, która jest zabytkiem przypominający drzwi stojącego samotnie, bez żadnych ścian dołączonych do zadnej ze stron.

Wyspa jest również znana z produkcji żywności i ziemniakow Naxos, wina, Kitron likieru, oraz ser o nazwie Graviera. Istnieje wiele restauracji znajdujących się na całej wyspie serwujące lokalne produkty.

Z portu odpływają promy na wyspy Pireus (Ateny) i do innych wysp na Cykladach.


Koufonissi - Przewodnik

Grecka wyspa Kufonisi składa się z dwóch wysp, i znajduje się na wschód od wyspy Naxos i na zachód od wyspy Amorgos. Wysepki są nazywane Pano Koufonisi i Kato Koufonisi, i są one oddzielone wąską 200 m szerokości cieśniny. Zostały one nazwane koufonisia, ze względu na duże jaskinie, które dały wrażenie, piratów, którzy oglądali je z daleka, że wyspy były pusta! W pobliżu goście zobaczą bezludnej wyspie Kierosaktóra została wyznaczony jako archeologicznym pod ochroną, jako główne Cyklad artefakty zostały odkopali tam wiele razy.

Z dwóch wysepek, które tworzą Koufonissi, Pano Koufonisi jest tylko jeden, który jest zamieszkany.Wyspa jest ulubionym miejscem dla turystów, którzy chcą po prostu odpocząć na piasku złociste plaże chronionej lub wzdłuż niewielkich naturalnych basenów z turkusowych wód lub do uczty w oryginalnym "wyspy" z tak świeże owoce morza od morza.


Naksos do Koufonissi Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 17/06/2024 a 23.06.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
SeaJets 09:00 14:15 5 godziny 15 minuty Codzienność
SeaJets 11:50 12:30 40 minuty Codzienność
Blue Star Ferries 12:10 14:15 2 godziny 5 minuty pon., śr., pt.
Blue Star Ferries 13:25 14:10 45 minuty Codzienność
SeaJets 13:45 14:25 40 minuty pon., niedz.
SeaJets 14:05 14:45 40 minuty sob.
Small Cyclades Lines 14:30 17:05 2 godziny 35 minuty wt., śr., czw., pt., sob., niedz.

Na pokładzie promów

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.