Ios do Mykonos Prom

Ios Mykonos trasa promowa laczy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 3 operatorow. Sea Jets obsluguje swoje polaczenia do 18 razy tydzien, Hellenic Seaways 14 razy tydzien & Golden Star Ferries posiada polaczenia do 7 razy tydzien.


Istnieje polaczenie 39 przeplyniec tydzien na polaczeniu Ios Mykonos pomiedzy Cyklady i Cyklady oraz z 3 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Ios - Mykonos Armatorzy Promowi

 • Sea Jets
  • 18 przeprawy w tygodniu 1 godz 35 min
  • Uzyskaj cenę
 • Hellenic Seaways
  • 14 przeprawy w tygodniu 1 godz 40 min
  • Uzyskaj cenę
 • Golden Star Ferries
  • 7 przeprawy w tygodniu 2 godz 55 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Ios Mykonos

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Ios Mykonos to samochod + 1 pasazer.

Ios Przewodnik

Ios jest grecka wyspa w grupie wysp Cyklad na Morzu Egejskim. Wyspa jest dość pagórkowata ze skałami prowadzącymi w dół do morza na większości stronach wyspy. Wyspa jest mniej więcej w połowie drogi między wyspami Naxos i Santorini. Port Ios znajduje się w północno-zachodniej części wyspy w niewielkiej odległości od miejscowości Chora. Z portu do miasta można dojechać autobusem lub pieszo, która będzie trwala okolo 15 minut. Wieś charakteryzuje się wąskimi ścieżkami i ulicami ktore w większości zostały już przejęte przez bary, restauracje, sklepy i kluby nocne, dla potrzeb turystów.

Na Ios można dotrzeć promem z portów w Pireusie i Rafina z czasem przejazdu między 4 1/2 godziny i 8 godzin w zależności od rodzaju promu. Ios jest także połączony do innych wysp Cyklad w miesiącach letnich.

Mykonos Przewodnik

Grecka wyspa Mykonos jest jedną z najbardziej znanych wysp Cyklady i emanuje charakterystyczny blask, połysk i Greckie osobowość. Mykonos (Hora) jest stolicą wyspy i ma zasadnicze znaczenie dla turystyki na wyspie. Hora jest znany ze swojego Stary Port nabrzeża promowych, tętniącym życiem placu (Plateia Taxi Manto Mavrogenous), tawern nabrzeża, muzea, modnych butików i bielone budynki, w szczególności w jego dzielnicy Mała Wenecja. Dla wielu turystów przebywających na Mykonos, to plaż na wyspie, które sprawiają, że wakacje. Plaże są obfite na wyspie, a większość z nich ma piękny, złoty piasek i są łatwe do osiągnięcia. Od czerwca, mogą zacząć się raczej zajęty, a większość plaż po prostu nie są na tyle duże, aby zapewnić spokój, chociaż leżaki są często zgrupowane razem. Najbliższe plaże dla Hory i niekoniecznie najlepsze, Mykonos ma do zaoferowania, ale są szczególnie popularne, Agios Stefanos tym zarówno plaży i Platis Gialos. Jednak dla większości glitzy, plaże i zabawy, szef zachód do tętniącej życiem Raju i Superb kurortów Paradise.

Istnieją dwa porty na wyspie.Stare Mykonos Port, gdzie wszystkie promy pasażerskie przyjechać i Nowy Port Tourlos który jest używany głównie przez statki wycieczkowe. Promy z Mykonos do Pireusu i odplywaja Rafina w Grecji kontynentalnej i do innych wysp Cyklady, Dodekanez wysp i na Kretę. Konwencjonalne i wysokie prędkości działają promy do iz wyspy.