Serifos
Sifnos
Promy do Cyklady
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Serifos Sifnos

Trasa promowa Serifos Sifnos łączy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obsługiwana przez 5 przewoźników. Aegean Speed Lines obsługuje swoje połączenia do 5 razy tydzien, Zante Ferries 5 razy tydzien, Blue Star Ferries 3 razy tydzien, SeaJets 14 razy tydzien & Aegean Sea Lines posiada polaczenia do 6 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 33 połączeń promowych tydzien na trasie Serifos Sifnos pomiędzy Cyklady i Cyklady.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Serifos do Sifnos?

Czas przeprawy promowej z Serifos do Sifnos wynosi około 36m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Serifos do Sifnos i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Serifos do Sifnos?

Cena promu z Serifos do Sifnos może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Serifos do Sifnos wynosi 63 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Serifos a Sifnos?

Istnieje 5 popularnych operatorów promowych dla Serifos do Sifnos. Są to
  • Aegean Speed Lines
  • Zante Ferries
  • Blue Star Ferries
  • SeaJets
  • Aegean Sea Lines

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Serifos do Sifnos?

Zarezerwuj promy z Serifos do Sifnos poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Jak daleko jest Sifnos od Serifos?

Odległość pomiędzy Serifos a Sifnos wynosi około 12 mil morskich.

Serifos - Przewodnik

Serifos to grecka wyspa na Morzu Egejskim i jest częścią Cyklad. Serifos leży na południu Kythnos i północno-zachodniej Sifnos i jest około 170 km na południowy wschód od portu w Pireusie. Według mitologii greckiej na wyspie, Danae i jej synek Perseusz wyrzuceni byli na brzeg gdy jej ojciec Acrisius ustawil ich dryfujących na morzu w drewnianej skrzyni. Miasto Livadi jest domem dla portu wyspy i gdzie toczy się akcja. Większość barów, klubów, tawern, sklepów spożywczych, agencje wynajmu samochodów i hoteli są zlokalizowane wlasnie tutaj. Plaża Livadi (Avlomonas) jest bardzo długa, piaszczysta i ma krystalicznie czyste wody. Latem wiele żaglówek i jachtów może znaleźć miejsce w spokojnych wodach zatoki.

Wyspa jest dostępna dzieki konwencjonalnym promom oraz szybkiej predkosci. W miesiącach letnich, są promy, które łączą Serifos z innymi pobliskimi wyspami, takimi jak Sifnos, Naxos, Paros, Santorini, Kythnos itd.


Sifnos - Przewodnik

Grecka wyspa Sifnos jest piękna wyspa położone w zachodniej części grupy Cyklady wysp. Jest to typowy przykład wysp archipelagu Cyklad, z tradycyjną architekturą, spokojnych plaż nadmorskich tawern i, niskie wzgórza. Najpopularniejsze plaże na wyspie znajdują się na południowej stronie wyspy i ma krystalicznie czystą wodą, miękki piasek i wiele obiektów turystycznych.Popularne atrakcją turystyczną na wyspie jest wspaniały klasztor Chrissopighi, obrońcą wyspie. Kastro jest najbardziej malownicze miasteczko na wyspie, z wąskimi brukowanymi uliczkami, kamiennymi domami i wspaniałym widokiem na morze. Jest to wieś z 4000-letniej historii i resztki swojego dziedzictwa są widoczne wszędzie z części jego mur obronny zbudowany około 800 pne. Ta niezwykła wioska jest otoczona z trzech stron, z widokiem na Morze Egejskie.

Port na wyspie znajduje się w miejscowości Kamares. W miesiącach letnich są codzienne usługi zarówno dużej prędkości i konwencjonalnych promy na wyspy. Promy z Pireusu podłączyć Sifnos i innych wysp Cyklad, takich jak Serifos, Folegandros, Kythnos, Milos, Ios, Santorini i Kreta.


Serifos do Sifnos Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 17/06/2024 a 23.06.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Hellenic Seaways 09:30 10:20 50 minuty czw.
SeaJets 09:50 10:10 20 minuty pon., sob., niedz.
Hellenic Seaways 10:55 11:45 50 minuty pon., śr.
Zante Ferries 11:15 12:00 45 minuty wt., czw., niedz.
Aegean Sea Lines 11:20 12:15 55 minuty wt., pt., sob.
Zante Ferries 11:50 12:35 45 minuty sob.
Aegean Sea Lines 12:00 12:40 40 minuty śr., niedz.
SeaJets 18:00 18:20 20 minuty pon., sob., niedz.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.