Serifos do Sifnos Prom

Serifos Sifnos trasa promowa laczy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Aegean Speed Lines obsluguje do 13 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 25 minuty gdy Zante Ferries serwis operuje do 6 razy w tygodniu trwajacym od 45 min.

To daje 19 przeplyniecia tydzien na trasie Serifos Sifnos pomiedzy Cyklady i Cyklady. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Serifos - Sifnos Armatorzy Promowi

  • Aegean Speed Lines
    • 13 przeprawy w tygodniu 25 min
    • Uzyskaj cenę
  • Zante Ferries
    • 6 przeprawy w tygodniu 45 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Serifos Sifnos

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Serifos Sifnos to samochod + 2 pasazerów.

Serifos Przewodnik

Serifos to grecka wyspa na Morzu Egejskim i jest częścią Cyklad. Serifos leży na południu Kythnos i północno-zachodniej Sifnos i jest około 170 km na południowy wschód od portu w Pireusie. Według mitologii greckiej na wyspie, Danae i jej synek Perseusz wyrzuceni byli na brzeg gdy jej ojciec Acrisius ustawil ich dryfujących na morzu w drewnianej skrzyni. Miasto Livadi jest domem dla portu wyspy i gdzie toczy się akcja. Większość barów, klubów, tawern, sklepów spożywczych, agencje wynajmu samochodów i hoteli są zlokalizowane wlasnie tutaj. Plaża Livadi (Avlomonas) jest bardzo długa, piaszczysta i ma krystalicznie czyste wody. Latem wiele żaglówek i jachtów może znaleźć miejsce w spokojnych wodach zatoki.

Wyspa jest dostępna dzieki konwencjonalnym promom oraz szybkiej predkosci. W miesiącach letnich, są promy, które łączą Serifos z innymi pobliskimi wyspami, takimi jak Sifnos, Naxos, Paros, Santorini, Kythnos itd.

Sifnos Przewodnik

Grecka wyspa Sifnos jest piękna wyspa położone w zachodniej części grupy Cyklady wysp. Jest to typowy przykład wysp archipelagu Cyklad, z tradycyjną architekturą, spokojnych plaż nadmorskich tawern i, niskie wzgórza. Najpopularniejsze plaże na wyspie znajdują się na południowej stronie wyspy i ma krystalicznie czystą wodą, miękki piasek i wiele obiektów turystycznych.Popularne atrakcją turystyczną na wyspie jest wspaniały klasztor Chrissopighi, obrońcą wyspie. Kastro jest najbardziej malownicze miasteczko na wyspie, z wąskimi brukowanymi uliczkami, kamiennymi domami i wspaniałym widokiem na morze. Jest to wieś z 4000-letniej historii i resztki swojego dziedzictwa są widoczne wszędzie z części jego mur obronny zbudowany około 800 pne. Ta niezwykła wioska jest otoczona z trzech stron, z widokiem na Morze Egejskie.

Port na wyspie znajduje się w miejscowości Kamares. W miesiącach letnich są codzienne usługi zarówno dużej prędkości i konwencjonalnych promy na wyspy. Promy z Pireusu podłączyć Sifnos i innych wysp Cyklad, takich jak Serifos, Folegandros, Kythnos, Milos, Ios, Santorini i Kreta.