Folegandros do Paros Prom

Folegandros Paros trasa promowa laczy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Sea Jets obsluguje do 2 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 3 godziny 40 minuty gdy Hellenic Seaways serwis operuje do 1 razy w tygodniu trwajacym od 4 godz 30 min.

To daje 3 przeplyniecia tydzien na trasie Folegandros Paros pomiedzy Cyklady i Cyklady. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Folegandros - Paros Armatorzy Promowi

  • Sea Jets
    • 2 przeprawy w tygodniu 3 godz 40 min
    • Uzyskaj cenę
  • Hellenic Seaways
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 4 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Folegandros Paros

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Folegandros Paros to samochod + 2 pasazerów.

Folegandros Przewodnik

Folegandros to grecka wyspa na Morzu Egejskim i stanowi część grupy Cyklady wraz z Sikinos, Ios, Anafi i Santorini. Mała wyspa, około 32 km kwadratowych, ma około 765 mieszkańców i trzy wsie; Chora, Karavostasis, który jest także portem wyspy, i Ano Meria. Na Folegandros, położony jest kościół Panaghia na szczycie wzgórza, oferuje turystom przyjemny spacer z pięknym widokiem Chora i na zachodnie wybrzeże wyspy. Folegandros ma wiele pięknych plaż, ale wszystkie są dość trudne do osiągnięcia. Niektóre wymagają spaceru lub są dostępne łodzią. Dwie plaże, na które można dojechać samochodem, to plaże w Karavostasi i Angali.

Na wyspe można dotrzeć promem z Pireusu, Rafini, innych wysp Cyklad, Krety, Rodos i reszty wyspy Dodekanezu i Wysp Morza Egejskiego. Czas podróży różnią się od 3,5 godziny do 11 godzin. Port wyspy, Karavostasi, ma kilka sklepów i restauracji dla zwiedzających.

Paros Przewodnik

Greckie wyspy Paros jest częścią grupy wysp Cyklady na Morzu Egejskim. Jest to bardzo popularne miejsce na wakacje i jest tylko o krok od wyspy Naxos, około jednej godziny promem. Paros zyskał reputację bardzo przytulny przyjaznego wyspę. Jest to druga największa z wysp Cyklady i jest pełen atrakcji dla każdego jakości. Goście Paros będą mogli uczestniczyć na sporty wodne, korzystać z greckich tawern podszewka nadmorską Parikia, i zwiedzić kościół Panagia Ekatantapiliani, który jest znany sięgają tak jak 326 AD. Istnieje wiele plaż na anche Paros: takich jak Agia Irini, Farangas, Kato i Logaras.

Port wyspy jest w Parikia i gospodarze zarówno konwencjonalnych, promy i szybkich promów. Generalnie do Pireusu odpływają promy i inne wyspy archipelagu Cyklady.