Prom Thira do Karpathos

Thira Karpathos polaczenie laczy Cyklady z Dodekanez. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Anek Lines. Polaczenie odbywa sie do 2 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 8 godziny 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Thira Karpathos zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Thira - Karpathos

  • Anek Lines
    • 2 przeprawy w tygodniu 8 godz 45 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Thira Karpathos

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Thira Karpathos to samochod + 1 pasażer.

Karpathos - Przewodnik

Grecka wyspa Karpathos jest drugim co do wielkości z wyspy Dodekanezu, a jednym z najbardziej spektakularnych w Grecji. Znajduje się w południowej części Morza Egejskiego, pomiędzy wyspami Rodos i Krecie. Ze względu na zaciszne miejsce i odległość od innych wysp greckich, tylko Karpathos zaczął rozwijać się w ciągu ostatnich kilku dekad. W rzeczywistości, w południowej części wyspy jest w większości zostały opracowane dla turystyki, natomiast centralna i północna część wyspy pozostają dziewicze i autentyczne, z malowniczymi wioskami z dala od masowej turystyki. Karpathos jest głównie znana z egzotycznych plaż ze złotym piaskiem i krystalicznie czystą wodą. Wakacje w Karpathos są idealne dla rodzin i turystów, jak ścieżki trekkingowe, które przecinają wyspę prowadzi odwiedzających do niesamowitych miejsc.

Promy z Karpathos odplywa do portów w Pireusie, Rodos, Heraklion, Milos, Anafi, Sitia, Santorini, Chalki i Kasos.