Mykonos do Paros Prom

Mykonos Paros trasa promowa laczy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 3 operatorow. Sea Jets obsluguje swoje polaczenia do 5 razy dzien, Hellenic Seaways 6 razy tydzien & Golden Star Ferries posiada polaczenia do 14 razy tydzien.


Istnieje polaczenie 55 przeplyniec tydzien na polaczeniu Mykonos Paros pomiedzy Cyklady i Cyklady oraz z 3 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Mykonos - Paros Armatorzy Promowi

 • Sea Jets
  • 5 Przeprawy Dziennie 40 min
  • Uzyskaj cenę
 • Hellenic Seaways
  • 6 przeprawy w tygodniu 45 min
  • Uzyskaj cenę
 • Golden Star Ferries
  • 14 przeprawy w tygodniu 55 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Mykonos Paros

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Mykonos Paros to samochod + 2 pasazerów.

Mykonos Przewodnik

Tworząc jedną z grupy wysp Cyklady, wyspa Mykonos leży między wyspami Tinos, Paros i Naxos. Główne miasto na wyspie, zwane także Mykonos (lub Chora dla mieszkańcow), ma charakterystyczna architekture dla Cyklad z jego białymi domami z niebieskimi oknami, bardzo wąskimi uliczkami i brukowanymi chodnikami, małymi białymi kapliczkami z niebieskimi kopułami. Wielu odwiedzających wybrać się na spacer przez Chora, stary port, Little Venice. Wyspa ma bogate życie nocne i jest czasem określane jako "Ibiza Grecji" w wyniku jego letniej sceny klubowej, która jest główną atrakcją dla tysięcy turystów rocznie.

Wyspa posiada dwa porty. Stary port Mykonos, gdzie promy pasażerskie przybijaja i Nowy Port Tourlos gdzie cumuja głównie statki wycieczkowe. Promy z Mykonos odplywaja do Pireusu i Rafina w Grecji kontynentalnej i na inne wyspy w archipelagu Cyklad, wysp Dodekanezu oraz na Krete.

Paros Przewodnik

Greckie wyspy Paros jest częścią grupy wysp Cyklady na Morzu Egejskim. Jest to bardzo popularne miejsce na wakacje i jest tylko o krok od wyspy Naxos, około jednej godziny promem. Paros zyskał reputację bardzo przytulny przyjaznego wyspę. Jest to druga największa z wysp Cyklady i jest pełen atrakcji dla każdego jakości. Goście Paros będą mogli uczestniczyć na sporty wodne, korzystać z greckich tawern podszewka nadmorską Parikia, i zwiedzić kościół Panagia Ekatantapiliani, który jest znany sięgają tak jak 326 AD. Istnieje wiele plaż na anche Paros: takich jak Agia Irini, Farangas, Kato i Logaras.

Port wyspy jest w Parikia i gospodarze zarówno konwencjonalnych, promy i szybkich promów. Generalnie do Pireusu odpływają promy i inne wyspy archipelagu Cyklady.