Mykonos do Síros Prom

Mykonos Síros trasa promowa laczy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 3 operatorow. Blue Star Ferries obsluguje swoje polaczenia do 7 razy tydzien, Sea Jets 1 razy tydzien & Hellenic Seaways posiada polaczenia do 6 razy tydzien.


Istnieje polaczenie 14 przeplyniec tydzien na polaczeniu Mykonos Síros pomiedzy Cyklady i Cyklady oraz z 3 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Mykonos - Síros Armatorzy Promowi

 • Blue Star Ferries
  • 7 przeprawy w tygodniu 1 godz 15 min
  • Uzyskaj cenę
 • Sea Jets
  • 1 Przeprawy Tygodniowo 13 godz 50 min
  • Uzyskaj cenę
 • Hellenic Seaways
  • 6 przeprawy w tygodniu 35 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Mykonos Síros

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Mykonos Síros to samochod + 2 pasazerów.

Mykonos Przewodnik

Tworząc jedną z grupy wysp Cyklady, wyspa Mykonos leży między wyspami Tinos, Paros i Naxos. Główne miasto na wyspie, zwane także Mykonos (lub Chora dla mieszkańcow), ma charakterystyczna architekture dla Cyklad z jego białymi domami z niebieskimi oknami, bardzo wąskimi uliczkami i brukowanymi chodnikami, małymi białymi kapliczkami z niebieskimi kopułami. Wielu odwiedzających wybrać się na spacer przez Chora, stary port, Little Venice. Wyspa ma bogate życie nocne i jest czasem określane jako "Ibiza Grecji" w wyniku jego letniej sceny klubowej, która jest główną atrakcją dla tysięcy turystów rocznie.

Wyspa posiada dwa porty. Stary port Mykonos, gdzie promy pasażerskie przybijaja i Nowy Port Tourlos gdzie cumuja głównie statki wycieczkowe. Promy z Mykonos odplywaja do Pireusu i Rafina w Grecji kontynentalnej i na inne wyspy w archipelagu Cyklad, wysp Dodekanezu oraz na Krete.

Síros Przewodnik

Chociaż greckiej wyspie Syros należy do grupy wysp Cyklady, itsa Średniowieczna architektura jest czymś więcej niż Cyklad.Stolica wyspy, Ermoupolis Syros, charakteryzuje eleganckie rezydencje weneckich, malowniczej dzielnicy Vaporia, dużych kościołów i imponujących architektury neoklasycystycznej,: takie jak ratusz i Apollo Theatre w centrum kwadrat. Plaże Syros są ładne i relaksujące, z wielu atrakcji turystycznych i zakwaterowania je otaczających. Istnieją oznaki inhabitance na wyspie sięga do 3 tysiącleciu pne w regionach Halandriani i Kastri. Wyniki wskazują, że musi być tam laboratorium metaloplastyki na wyspie, utrzymywał stosunki handlowe z Azji Mniejszej. W 6 wieku pne, Syros zajęli Samians i mieszkańców wielu Samos "przeniósł się do wyspy. Jedno w tym czasie, lekarz i filozof Ważne Pherecydis urodził się w Syros i kilka lat później poszedłem do Samos i stał się nauczycielem Pitagorasa.