Prom Donoussa do Aegiali

Donoussa Aegiali polaczenie laczy Cyklady z Cyklady. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Blue Star Ferries. Polaczenie odbywa sie do 4 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Donoussa Aegiali zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Donoussa - Aegiali

Średnia cena promu Donoussa Aegiali

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Donoussa Aegiali to samochod + 2 pasażerów.

Donoussa - Przewodnik

Donoussa to grecka wyspa położona na Cykladach około 16km na wschód od wyspy Naxos i 25km na północ od Amorgos. Jest to mała wyspa, ma okolo 14km kw. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary, wyspa pozostała dziewiczym miejscem na letni wypoczynek, z kilkoma obiektami turystycznymi i duża prywatnościa. Plaże Donoussa nie są zorganizowane i mają krystalicznie czystą wodą. Są w większości dostępne na piechotę i oferują spokój, czego potrzebujesz na wakacjach. Wyspa jest również idealna do trekkingu.

Na Donoussa można dotrzeć promem z Pireusu lub lokalną łodzią z Naxos i Amorgos. Mały prom ekspresowy Skopelitis działa na trasie między Naxos, Iraklia, Schinoussa, Koufonissi, Donoussa i Amorgos od 3 do 5 dni w tygodniu w miesiącach letnich.