Spetses do Poros Prom

Spetses Poros polaczenie laczy Wyspy Sarońskie z Wyspy Sarońskie. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Hellenic Seaways. Polaczenie odbywa sie do 28 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 10 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Spetses Poros zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Spetses - Poros Armatorzy Promowi

  • Hellenic Seaways
    • 4 Przeprawy Dziennie 1 godz 10 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Spetses Poros

Pokazane ceny reprezentuja srednia cene w jedna strone zaplacona przez naszych klientow na tej trasie. Ceny podane sa od osoby.

Spetses Przewodnik

Grecka wyspa Spetses jest jedną z wysp Sarońskich. Największe miasto na wyspie jest również nazywany Spetses i jest dość nietypowy, prywatne pojazdy nie są dozwolone w obrębie granic miasta. W rezultacie, ludzie, którzy tam mieszkają i odwiedzają, nie mają wyboru, jak tylko poruszac sie pieszo lub bryczką. Motocykle i rowery są dozwolone.

Najbliższe plaże do miasta Agios Mamas, w centrum miasta, i Kaiki plaża, która jest o około 1 km w kierunku północno-zachodnim, i Agia Marina, która znajduje się 2 km na południe. Na plaże dalej od miasta, takie jak Zogeria, Aji Anargiroi i Agia Paraskevi, są autobusy, które mogą być podjęte.

W średniowieczu, wyspa rozkwitala handlem i miejscowi zbudowali eleganckie rezydencje, ktore przetrwaly do dnia dzisiejszego. Spetses jest również popularnym miejscem na weekend, ze względu na jego bliskość do Aten.