Koufonissi do Pireus Prom

Koufonissi Pireus trasa promowa laczy Cyklady z Ateny i jest obecnie obslugiwana przez 3 operatorow. Blue Star Ferries obsluguje swoje polaczenia do 3 razy tydzien, Sea Jets 4 razy tydzien & Hellenic Seaways posiada polaczenia do 7 razy tydzien.


Istnieje polaczenie 14 przeplyniec tydzien na polaczeniu Koufonissi Pireus pomiedzy Cyklady i Ateny oraz z 3 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Koufonissi - Pireus Armatorzy Promowi

 • Blue Star Ferries
  • 3 Cotygodniowe Przeprawy 9 godz 5 min
  • Uzyskaj cenę
 • Sea Jets
  • 4 Cotygodniowe Przeprawy 6 godz 25 min
  • Uzyskaj cenę
 • Hellenic Seaways
  • 7 Cotygodniowe Przeprawy 4 godz 55 min
  • Uzyskaj cenę

Srednia cena Koufonissi Pireus

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Koufonissi Pireus to samochod i 2 pasazerów.

Koufonissi Przewodnik

Koufonisia to grecka wyspa położona w archipelagu Cyklady i stanowi część gminy Naxos i Małych Cyklad. Koufonisia składa się z trzech głównych wysp, Kato (Dolnym) i Pano (Górnym) Koufonisi i Kierosa. Geograficznie znajduje się na południowo-wschodniej stronie Naxos i na zachodniej stronie Amorgos. Niezamieszkana Keros to chroniony obszar archeologiczny, z których wiele starożytnych dzieł sztuki Cyklad zostały wykopane w 20 wieku. Kato Koufonisi znajduje się obok Pano Koufonisi, Shoinousa i Kierosa i jest prawie bezludna. Najbardziej charakterystycznym zabytkiem wyspy jest mały kościół Panagiaktóry jest zbudowany na molo, na szczycie ruin. Tylko rybackie I turystyczne łodzie zakotwiczaja w małym, malowniczym porcie. Pano Koufonisi jest najmniejszą i najbardziej zaludniona wyspa archipelagu Cyklad. Biały wiatrak na wschodniej stronie portu wita po przybyciu na wyspie. Siedlisko Chora na południowo-zachodnim wybrzeżu Koufonisi jest charakterystycznym przykładem architektury Cyklad.

Pireus Przewodnik

Greckie miasto i port w Pireusie jest głównym portem Grecji i jeden z największych w całym basenie Morza Śródziemnego. To ważne miasto i często uważane za przedmieścia Aten, która leży zaledwie kilka minut. Pireus Stał niczym hub dla sieci promowego w podróży dookoła Morza Egejskiego i ITS Chociaż wielkość sąsiedztwie Aten oznacza grupowanie Często łączy się to niepostrzeżenie z greckiej stolicy, ITS nadmorski oferuje zupełnie inny i charakterystyczny wygląd. Wielu odwiedzających Pireusie przekonają się, że najbardziej atrakcyjne część miasta leży wokół Manuel wschodnim kwartale, wraz Zarówno Mikrolimano Harbour i Zea Marina. Ta dzielnica nadmorska pełna jest nabrzeże restauracji, barów i klubów nocnych, a znacznie się poprawiły w czasie ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Atenach, wraz ze stworzeniem pięknego portu przedniego promenadzie, z drzew i przechodzącej średniowiecznych murów miejskich, które oferują wgląd i historyczne informacje o bogatej przeszłości miasta.