Naksos do Mykonos Prom

Naksos Mykonos trasa promowa laczy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 4 operatorow. Cyclades Fast Ferries obsluguje swoje polaczenia do 7 razy tydzien, Sea Jets 6 razy dzien, Hellenic Seaways 7 razy tydzien & Golden Star Ferries posiada polaczenia do 7 razy tydzien.


Istnieje polaczenie 63 przeplyniec tydzien na polaczeniu Naksos Mykonos pomiedzy Cyklady i Cyklady oraz z 4 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Naksos - Mykonos Armatorzy Promowi

 • Cyclades Fast Ferries
  • 7 przeprawy w tygodniu 1 godz 15 min
  • Uzyskaj cenę
 • Sea Jets
  • 6 Przeprawy Dziennie 35 min
  • Uzyskaj cenę
 • Hellenic Seaways
  • 7 przeprawy w tygodniu 45 min
  • Uzyskaj cenę
 • Golden Star Ferries
  • 7 przeprawy w tygodniu 1 godz 50 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Naksos Mykonos

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Naksos Mykonos to samochod + 1 pasazer.

Naksos Przewodnik

Grecka wyspa Naxos jest częścią grupy Cyklad leżących na Morzu Egejskim. Naksos, lub Chora, jest największym miastem wyspy i stolicą i ma zbudowany amfiteatr na zachodnim wybrzeżu wyspy. Jest także domem dla jednego z największych portów na Morzu Egejskim. Miasto jest popularne wśród turystów, w rezultacie jest wiele barów, restauracji i kawiarni. Mała wyspa Palatia, która rozciąga się od lądu Naxos, jest godłem miasta. Położony na małej wyspie jest Portara, która jest zabytkiem przypominający drzwi stojącego samotnie, bez żadnych ścian dołączonych do zadnej ze stron.

Wyspa jest również znana z produkcji żywności i ziemniakow Naxos, wina, Kitron likieru, oraz ser o nazwie Graviera. Istnieje wiele restauracji znajdujących się na całej wyspie serwujące lokalne produkty.

Z portu odpływają promy na wyspy Pireus (Ateny) i do innych wysp na Cykladach.

Mykonos Przewodnik

Grecka wyspa Mykonos jest jedną z najbardziej znanych wysp Cyklady i emanuje charakterystyczny blask, połysk i Greckie osobowość. Mykonos (Hora) jest stolicą wyspy i ma zasadnicze znaczenie dla turystyki na wyspie. Hora jest znany ze swojego Stary Port nabrzeża promowych, tętniącym życiem placu (Plateia Taxi Manto Mavrogenous), tawern nabrzeża, muzea, modnych butików i bielone budynki, w szczególności w jego dzielnicy Mała Wenecja. Dla wielu turystów przebywających na Mykonos, to plaż na wyspie, które sprawiają, że wakacje. Plaże są obfite na wyspie, a większość z nich ma piękny, złoty piasek i są łatwe do osiągnięcia. Od czerwca, mogą zacząć się raczej zajęty, a większość plaż po prostu nie są na tyle duże, aby zapewnić spokój, chociaż leżaki są często zgrupowane razem. Najbliższe plaże dla Hory i niekoniecznie najlepsze, Mykonos ma do zaoferowania, ale są szczególnie popularne, Agios Stefanos tym zarówno plaży i Platis Gialos. Jednak dla większości glitzy, plaże i zabawy, szef zachód do tętniącej życiem Raju i Superb kurortów Paradise.

Istnieją dwa porty na wyspie.Stare Mykonos Port, gdzie wszystkie promy pasażerskie przyjechać i Nowy Port Tourlos który jest używany głównie przez statki wycieczkowe. Promy z Mykonos do Pireusu i odplywaja Rafina w Grecji kontynentalnej i do innych wysp Cyklady, Dodekanez wysp i na Kretę. Konwencjonalne i wysokie prędkości działają promy do iz wyspy.