Pireus do Ios Prom

Pireus Ios trasa promowa laczy Ateny z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 4 operatorow. Blue Star Ferries obsluguje swoje polaczenia do 7 razy tydzien, Zante Ferries 3 razy tydzien, Sea Jets 7 razy tydzien & Hellenic Seaways posiada polaczenia do 14 razy tydzien.


Istnieje polaczenie 31 przeplyniec tydzien na polaczeniu Pireus Ios pomiedzy Ateny i Cyklady oraz z 4 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Pireus do Ios Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Ateny na Cyklady.

Pireus - Ios Armatorzy Promowi

 • Blue Star Ferries
  • 7 przeprawy w tygodniu 6 godz 40 min
  • Uzyskaj cenę
 • Zante Ferries
  • 3 przeprawy w tygodniu 8 godz 55 min
  • Uzyskaj cenę
 • Sea Jets
  • 7 przeprawy w tygodniu 6 godz 45 min
  • Uzyskaj cenę
 • Hellenic Seaways
  • 14 przeprawy w tygodniu 4 godz 25 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Pireus Ios

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Pireus Ios to samochod + 2 pasazerów.

Pireus Przewodnik

Pireus to portowe miasto w Grecji. Miasto położone jest na Zatokę Sarońską w regionie Attyka Grecji i jest częścią obszaru miejskiego w Atenach z centrum Aten około 12 km od Aten. Poza jej biur przewozowych, banków i obiektów użyteczności publicznej, znajdziesz plątaninę deptaków, sklepów i raczej zaniedbane obszary. Najbardziej atrakcyjna dzielnica leży na wschód dookoła Zea Marina i turystycznego portu Mikrolimano, który jest wyłożony kawiarniami, restauracjami i barami.

Port w Pireusie jest głównym portem w Grecji, największym portem pasażerskim w Europie i trzecim co do wielkości na świecie i jest ośrodkiem greckiego handlu morskiego i bazy z duża flota handlowa. Udogodnienia w porcie zostały niedawno odnowione i jakość udogodnień poprawił się znacząco. Obejmują one bankomaty, kantor wymiany walut, restauracje, bary, taksówki i szereg biur podróży sprzedających bilety na prom. Port obsługuje prom na Kretę, Cyklady, Dodekanez, wschodniej części Grecji i dużej części północnej i wschodniej Morza Egejskiego.

Ios Przewodnik

Grecka wyspa Ios jest częścią grupy wysp Cyklady na Morzu Egejskim i leży pomiędzy Santorini i Naxos.Znana jest ze swoich wyjątkowych klubów, pięknych plaż i zabytków. Ios jest popularnym miejscem dla turystów z całego świata. Przez wiele lat Ios jest jednym z najbardziej ulubionych wysp na Cykladach i ma wszystkie elementy tradycyjnej greckiej wioski, w połączeniu z doskonałą klubów nocnych i plaż. Chora jest tradycyjne greckie wioski senny w ciągu dnia z krętymi uliczkami, niebieskie i białe budynki i kolorowych kwiatów. W nocy jednak, wąskie uliczki przekształcić tworzy wieś to miejsce jest dla wielkiej nocy. Wokół wyspy turyści mogą zwiedzić wiele pięknych plaż z miękkim białym piaskiem i fantastyczna krystalicznie czystą wodą.Najbardziej popularna plaża w Ios jest plaża Mylopotas rozciąganie ponad kilometr i wyłożona barów, restauracji i sportów wodnych. Cichszy i bardziej zacisznej plaży doświadczenie odkrywania pokroju plaży Valmas czy Kolitsani.