Rafina do Ios Prom

Rafina Ios trasa promowa laczy Ateny z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 3 operatorow. Sea Jets obsluguje swoje polaczenia do 12 razy tydzien, Hellenic Seaways 7 razy tydzien & Golden Star Ferries posiada polaczenia do 14 razy tydzien.


Istnieje polaczenie 33 przeplyniec tydzien na polaczeniu Rafina Ios pomiedzy Ateny i Cyklady oraz z 3 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Rafina do Ios Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Ateny na Cyklady.

Rafina - Ios Armatorzy Promowi

 • Sea Jets
  • 12 Cotygodniowe Przeprawy 4 godz 25 min
  • Uzyskaj cenę
 • Hellenic Seaways
  • 7 Cotygodniowe Przeprawy 4 godz
  • Uzyskaj cenę
 • Golden Star Ferries
  • 14 Cotygodniowe Przeprawy 5 godz 35 min
  • Uzyskaj cenę

Srednia cena Rafina Ios

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Rafina Ios to samochod i 1 pasazer.

Rafina Przewodnik

Rafiny to greckie miasto położone na wschodnim wybrzeżu Attyki w Grecji. Miasto i port leżą na wybrzeżu Morza Egejskiego na wschód od gór Penteli i na północnym wschodzie równiny Mesogaia. Ateny znajduja się 25 km na zachód od Rafiny, która jest także w pobliżu miast Artemida i Nea Makri. Ze względu na jego bliskość do Aten, wielu Ateńczyków przyjezdza ze stolicy na obiad do restauracji rybnych, które wyścielają wewnętrzny port Rafiny. Na zewnątrz każdej tawerny, połów z łodzi rybackich zakotwiczonych w pobliżu jest wyświetlany na lodzie.

Port miasta jest drugim co do wielkości z Attyki, po tym w Pireusie, ale będzie prawdopodobnie zastąpione przez jeden w Lavrio, który jest obecnie rozbudowywany. Z portu odpływają promy do południowej części Eubei, jak większość wysp Cyklad. Są promy i łodzie szybkobieżne, większość z nich odplywaja rano lub pod po południu.

Ios Przewodnik

Grecka wyspa Ios jest częścią grupy wysp Cyklady na Morzu Egejskim i leży pomiędzy Santorini i Naxos.Znana jest ze swoich wyjątkowych klubów, pięknych plaż i zabytków. Ios jest popularnym miejscem dla turystów z całego świata. Przez wiele lat Ios jest jednym z najbardziej ulubionych wysp na Cykladach i ma wszystkie elementy tradycyjnej greckiej wioski, w połączeniu z doskonałą klubów nocnych i plaż. Chora jest tradycyjne greckie wioski senny w ciągu dnia z krętymi uliczkami, niebieskie i białe budynki i kolorowych kwiatów. W nocy jednak, wąskie uliczki przekształcić tworzy wieś to miejsce jest dla wielkiej nocy. Wokół wyspy turyści mogą zwiedzić wiele pięknych plaż z miękkim białym piaskiem i fantastyczna krystalicznie czystą wodą.Najbardziej popularna plaża w Ios jest plaża Mylopotas rozciąganie ponad kilometr i wyłożona barów, restauracji i sportów wodnych. Cichszy i bardziej zacisznej plaży doświadczenie odkrywania pokroju plaży Valmas czy Kolitsani.