Tinos do Mykonos Prom

Tinos Mykonos trasa promowa laczy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 4 operatorow. Blue Star Ferries obsluguje swoje polaczenia do 6 razy tydzien, Cyclades Fast Ferries 4 razy dzien, Sea Jets 3 razy dzien & Golden Star Ferries posiada polaczenia do 14 razy tydzien.


Istnieje polaczenie 10 przeplyniec dzien na polaczeniu Tinos Mykonos pomiedzy Cyklady i Cyklady oraz z 4 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Tinos - Mykonos Armatorzy Promowi

 • Blue Star Ferries
  • 6 przeprawy w tygodniu 30 min
  • Uzyskaj cenę
 • Cyclades Fast Ferries
  • 4 Przeprawy Dziennie 35 min
  • Uzyskaj cenę
 • Sea Jets
  • 3 Przeprawy Dziennie 20 min
  • Uzyskaj cenę
 • Golden Star Ferries
  • 14 przeprawy w tygodniu 20 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Tinos Mykonos

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Tinos Mykonos to samochod + 2 pasazerów.

Tinos Przewodnik

Wyspa Tinos leży na Morzu Egejskim i znajduje się w pobliżu wyspy Andros, Delos i Mykonos. Pierwotnie nazwany Opiussa i Hydroessa w czasach starożytnych, wyspa jest domem dla Kościoła Najświętszej Marii Panny, Kościół lub Evangelistria na Górze, które jest jednym z największych kościołów w całej Grecji. Kościół został zbudowany w miejscu, gdzie zdjęcie Cerkiew Matki Boskiej zostało znalezione po widzeniu przez mniszke Pelagia, między 1823 i 1831. Kolejną atrakcją na wyspie jest klasztor Bożej Anielskiej w Kechrovouni, który został zbudowany po tym jak trzy siostry miały taką samą wizję Matki Boskiej mówiąca im aby zbudować klasztor w określonym miejscu na Kechrovouni, gdzie zobaczyły dziwne światło.

Tinos jest połączony statkiem do portów w Pireusie i Rafina, a także na wyspy Andros, Syros i Mykonos, i prawie wszystkimi wyspami archipelagu Cyklad.

Mykonos Przewodnik

Grecka wyspa Mykonos jest jedną z najbardziej znanych wysp Cyklady i emanuje charakterystyczny blask, połysk i Greckie osobowość. Mykonos (Hora) jest stolicą wyspy i ma zasadnicze znaczenie dla turystyki na wyspie. Hora jest znany ze swojego Stary Port nabrzeża promowych, tętniącym życiem placu (Plateia Taxi Manto Mavrogenous), tawern nabrzeża, muzea, modnych butików i bielone budynki, w szczególności w jego dzielnicy Mała Wenecja. Dla wielu turystów przebywających na Mykonos, to plaż na wyspie, które sprawiają, że wakacje. Plaże są obfite na wyspie, a większość z nich ma piękny, złoty piasek i są łatwe do osiągnięcia. Od czerwca, mogą zacząć się raczej zajęty, a większość plaż po prostu nie są na tyle duże, aby zapewnić spokój, chociaż leżaki są często zgrupowane razem. Najbliższe plaże dla Hory i niekoniecznie najlepsze, Mykonos ma do zaoferowania, ale są szczególnie popularne, Agios Stefanos tym zarówno plaży i Platis Gialos. Jednak dla większości glitzy, plaże i zabawy, szef zachód do tętniącej życiem Raju i Superb kurortów Paradise.

Istnieją dwa porty na wyspie.Stare Mykonos Port, gdzie wszystkie promy pasażerskie przyjechać i Nowy Port Tourlos który jest używany głównie przez statki wycieczkowe. Promy z Mykonos do Pireusu i odplywaja Rafina w Grecji kontynentalnej i do innych wysp Cyklady, Dodekanez wysp i na Kretę. Konwencjonalne i wysokie prędkości działają promy do iz wyspy.