Kimolos do Sifnos Prom

Kimolos Sifnos trasa promowa laczy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 4 operatorow. Aegean Speed Lines obsluguje swoje polaczenia do 1 razy tydzien, Zante Ferries 3 razy tydzien, Sea Jets 4 razy tydzien & Hellenic Seaways posiada polaczenia do 4 razy tydzien.


Istnieje polaczenie 12 przeplyniec tydzien na polaczeniu Kimolos Sifnos pomiedzy Cyklady i Cyklady oraz z 4 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Kimolos - Sifnos Armatorzy Promowi

 • Aegean Speed Lines
  • 1 Przeprawy Tygodniowo 30 min
  • Uzyskaj cenę
 • Zante Ferries
  • 3 Cotygodniowe Przeprawy 2 godz 45 min
  • Uzyskaj cenę
 • Sea Jets
  • 4 Cotygodniowe Przeprawy 1 godz 20 min
  • Uzyskaj cenę
 • Hellenic Seaways
  • 4 Cotygodniowe Przeprawy 55 min
  • Uzyskaj cenę

Srednia cena Kimolos Sifnos

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Kimolos Sifnos to samochod i 2 pasazerów.

Kimolos Przewodnik

Kimolos to grecka wyspa z grupy wysp Cyklad na Morzu Egejskim.Wyspa jest na północny zachód od jej większego sąsiada, Milos Island, z która jest oddzielony przez kanał, który ma 1 km szerokości. Jedyne miasto na wyspie to Chorio, które znajduje się na wzgórzu w zachodniej części wyspy. Chorio emanuje poczuciem wdzięku starego świata ozdobionego genialnym stylem architektonicznym Morza Egejskiego.Srebrzone plaże, białe ściany z niebieskim malowanymi oknami i wąskimi ulicami żwirowe otaczających je tworzą artystyczny krajobraz spokoju. Wypełniony interesującymi miejscami, jest głównym punktem zwiedzania na wyspie. Usytuowany naprzeciwko kościoła Panagia Odigitria Metropolitan, Muzeum Archeologiczne organizuje wystawy i znaleziska archeologiczne przedstawiające historię wyspy, w tym naczynia i sztućce z początku 7 wieku pne który warto odwiedzenia.
Port na wyspie znajduje się w miejscowości Psathi. Z portu prom konwencjonalny lub Highspeed można wziać do Pireusu. Promy odpływają również do Kithnos, Serifos, Sifnos, Milos i innych wysp archipelagu Cyklad.

Sifnos Przewodnik

Grecka wyspa Sifnos jest piękna wyspa położone w zachodniej części grupy Cyklady wysp. Jest to typowy przykład wysp archipelagu Cyklad, z tradycyjną architekturą, spokojnych plaż nadmorskich tawern i, niskie wzgórza. Najpopularniejsze plaże na wyspie znajdują się na południowej stronie wyspy i ma krystalicznie czystą wodą, miękki piasek i wiele obiektów turystycznych.Popularne atrakcją turystyczną na wyspie jest wspaniały klasztor Chrissopighi, obrońcą wyspie. Kastro jest najbardziej malownicze miasteczko na wyspie, z wąskimi brukowanymi uliczkami, kamiennymi domami i wspaniałym widokiem na morze. Jest to wieś z 4000-letniej historii i resztki swojego dziedzictwa są widoczne wszędzie z części jego mur obronny zbudowany około 800 pne. Ta niezwykła wioska jest otoczona z trzech stron, z widokiem na Morze Egejskie.

Port na wyspie znajduje się w miejscowości Kamares. W miesiącach letnich są codzienne usługi zarówno dużej prędkości i konwencjonalnych promy na wyspy. Promy z Pireusu podłączyć Sifnos i innych wysp Cyklad, takich jak Serifos, Folegandros, Kythnos, Milos, Ios, Santorini i Kreta.