Kimolos
Sifnos
Promy do Cyklady
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Kimolos Sifnos

Trasa promowa Kimolos Sifnos łączy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obsługiwana przez 5 przewoźników. Zante Ferries obsługuje swoje połączenia do 4 razy tydzien, Blue Star Ferries 3 razy tydzien, Aegean Speed Lines 1 razy tydzien, SeaJets 1 razy tydzien & Aegean Sea Lines posiada polaczenia do 5 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 14 połączeń promowych tydzien na trasie Kimolos Sifnos pomiędzy Cyklady i Cyklady.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Kimolos do Sifnos?

Czas przeprawy promowej z Kimolos do Sifnos wynosi około 49m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Kimolos do Sifnos i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Kimolos do Sifnos?

Cena promu z Kimolos do Sifnos może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Kimolos do Sifnos wynosi 17 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Kimolos a Sifnos?

Istnieje 5 popularnych operatorów promowych dla Kimolos do Sifnos. Są to
  • Zante Ferries
  • Blue Star Ferries
  • Aegean Speed Lines
  • SeaJets
  • Aegean Sea Lines

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Kimolos do Sifnos?

Zarezerwuj promy z Kimolos do Sifnos poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Jak daleko jest Sifnos od Kimolos?

Odległość pomiędzy Kimolos a Sifnos wynosi około 12 mil morskich.

Kimolos - Przewodnik

Kimolos to grecka wyspa z grupy wysp Cyklad na Morzu Egejskim.Wyspa jest na północny zachód od jej większego sąsiada, Milos Island, z która jest oddzielony przez kanał, który ma 1 km szerokości. Jedyne miasto na wyspie to Chorio, które znajduje się na wzgórzu w zachodniej części wyspy. Chorio emanuje poczuciem wdzięku starego świata ozdobionego genialnym stylem architektonicznym Morza Egejskiego.Srebrzone plaże, białe ściany z niebieskim malowanymi oknami i wąskimi ulicami żwirowe otaczających je tworzą artystyczny krajobraz spokoju. Wypełniony interesującymi miejscami, jest głównym punktem zwiedzania na wyspie. Usytuowany naprzeciwko kościoła Panagia Odigitria Metropolitan, Muzeum Archeologiczne organizuje wystawy i znaleziska archeologiczne przedstawiające historię wyspy, w tym naczynia i sztućce z początku 7 wieku pne który warto odwiedzenia.
Port na wyspie znajduje się w miejscowości Psathi. Z portu prom konwencjonalny lub Highspeed można wziać do Pireusu. Promy odpływają również do Kithnos, Serifos, Sifnos, Milos i innych wysp archipelagu Cyklad.


Sifnos - Przewodnik

Grecka wyspa Sifnos jest piękna wyspa położone w zachodniej części grupy Cyklady wysp. Jest to typowy przykład wysp archipelagu Cyklad, z tradycyjną architekturą, spokojnych plaż nadmorskich tawern i, niskie wzgórza. Najpopularniejsze plaże na wyspie znajdują się na południowej stronie wyspy i ma krystalicznie czystą wodą, miękki piasek i wiele obiektów turystycznych.Popularne atrakcją turystyczną na wyspie jest wspaniały klasztor Chrissopighi, obrońcą wyspie. Kastro jest najbardziej malownicze miasteczko na wyspie, z wąskimi brukowanymi uliczkami, kamiennymi domami i wspaniałym widokiem na morze. Jest to wieś z 4000-letniej historii i resztki swojego dziedzictwa są widoczne wszędzie z części jego mur obronny zbudowany około 800 pne. Ta niezwykła wioska jest otoczona z trzech stron, z widokiem na Morze Egejskie.

Port na wyspie znajduje się w miejscowości Kamares. W miesiącach letnich są codzienne usługi zarówno dużej prędkości i konwencjonalnych promy na wyspy. Promy z Pireusu podłączyć Sifnos i innych wysp Cyklad, takich jak Serifos, Folegandros, Kythnos, Milos, Ios, Santorini i Kreta.


Kimolos do Sifnos Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 17/06/2024 a 23.06.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Zante Ferries 13:20 14:05 45 minuty wt., czw.
Zante Ferries 13:55 16:35 2 godziny 40 minuty sob.
Aegean Sea Lines 14:10 15:00 50 minuty czw.
Hellenic Seaways 14:15 15:15 1 godzina czw.
Hellenic Seaways 15:35 16:35 1 godzina pon., śr.
Aegean Sea Lines 15:50 16:40 50 minuty wt.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.