Pireus do Naksos Prom

Pireus Naksos trasa promowa laczy Ateny z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 3 operatorow. Blue Star Ferries obsluguje swoje polaczenia do 3 razy dzien, Sea Jets 7 razy tydzien & Hellenic Seaways posiada polaczenia do 16 razy tydzien.


Istnieje polaczenie 44 przeplyniec tydzien na polaczeniu Pireus Naksos pomiedzy Ateny i Cyklady oraz z 3 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Pireus do Naksos Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Ateny na Cyklady.

Pireus - Naksos Armatorzy Promowi

 • Blue Star Ferries
  • 3 Przeprawy Dziennie 5 godz 5 min
  • Uzyskaj cenę
 • Sea Jets
  • 7 przeprawy w tygodniu 3 godz 29 min
  • Uzyskaj cenę
 • Hellenic Seaways
  • 16 przeprawy w tygodniu 3 godz 15 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Pireus Naksos

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Pireus Naksos to samochod + 2 pasazerów.

Pireus Przewodnik

Pireus to portowe miasto w Grecji. Miasto położone jest na Zatokę Sarońską w regionie Attyka Grecji i jest częścią obszaru miejskiego w Atenach z centrum Aten około 12 km od Aten. Poza jej biur przewozowych, banków i obiektów użyteczności publicznej, znajdziesz plątaninę deptaków, sklepów i raczej zaniedbane obszary. Najbardziej atrakcyjna dzielnica leży na wschód dookoła Zea Marina i turystycznego portu Mikrolimano, który jest wyłożony kawiarniami, restauracjami i barami.

Port w Pireusie jest głównym portem w Grecji, największym portem pasażerskim w Europie i trzecim co do wielkości na świecie i jest ośrodkiem greckiego handlu morskiego i bazy z duża flota handlowa. Udogodnienia w porcie zostały niedawno odnowione i jakość udogodnień poprawił się znacząco. Obejmują one bankomaty, kantor wymiany walut, restauracje, bary, taksówki i szereg biur podróży sprzedających bilety na prom. Port obsługuje prom na Kretę, Cyklady, Dodekanez, wschodniej części Grecji i dużej części północnej i wschodniej Morza Egejskiego.

Naksos Przewodnik

Na greckiej wyspie Naxos znajduje się na Morzu Egejskim i jest częścią grupy Cyklady wysp. Jest to wyspa kultury, z wieloma elementami klasycznej Grecji Oczywiście jest obecny. Z biegiem lat, wygląd Naxos Czy anche być zdominowane przez ITS Bizancjum, Franków i weneckie przeszłości, z których wszystkie zostały pozostawione coś zupełnie wyjątkowy i inny. Naxos Czy Szczególnie podatny grunt i daje ogromne plony obu oliwki i winogrona, a jego własna wina Stał Naxian coś specjalność wyspy. Z urokliwych górskich wiosek, wspaniałe plaże i niekończące się greckim słońcem, to łatwo zrozumieć, dlaczego wyspa stała się tak popularna.

Jest o wiele więcej do Naxos od plaż i wybrzeża, z szeregiem atrakcji przyrodniczych można znaleźć wokół historycznego centrum Hory,: takie jak jego zamku weneckiego i Tragaea obrębie regionu i jego licznych urokliwych wiosek. Filoti jest największym ze wszystkich wiosek W ramach Tragaea i stoi obok Góry Zeusa. Inną godną uwagi górska wioska na Naxos jest Apiranthos, obok góry Fanari, gdzie proste architektury greckiej i trio muzea czekają. Wędrówka jest popularną rozrywką w górach, z liczbą zalecanych tras dostępnych ubraniowy wszystkie umiejętności.

Port wyspy jest położony w Chora anche. Z portu odpływają promy do Pireus (Ateny) i do innych wysp na Cykladach.