Prom Rafina do Naksos

Trasa promowa Rafina Naksos łączy Ateny z Cyklady i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Blue Star Ferries obsługuje swoje połączenia do 7 razy tydzien, Cyclades Fast Ferries 7 razy tydzien & Golden Star Ferries posiada polaczenia do 14 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 28 połączeń promowych tydzien na trasie Rafina Naksos pomiędzy Ateny i Cyklady.

Przewoźnicy Promowi - Rafina - Naksos

 • Blue Star Ferries
  • 7 przeprawy w tygodniu 3 godz 25 min
  • Uzyskaj cenę
 • Cyclades Fast Ferries
  • 7 przeprawy w tygodniu 5 godz 40 min
  • Uzyskaj cenę
 • Golden Star Ferries
  • 14 przeprawy w tygodniu 3 godz 15 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Rafina Naksos

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Rafina Naksos to samochod + 2 pasażerów.

Rafina - Przewodnik

Rafiny to greckie miasto położone na wschodnim wybrzeżu Attyki w Grecji. Miasto i port leżą na wybrzeżu Morza Egejskiego na wschód od gór Penteli i na północnym wschodzie równiny Mesogaia. Ateny znajduja się 25 km na zachód od Rafiny, która jest także w pobliżu miast Artemida i Nea Makri. Ze względu na jego bliskość do Aten, wielu Ateńczyków przyjezdza ze stolicy na obiad do restauracji rybnych, które wyścielają wewnętrzny port Rafiny. Na zewnątrz każdej tawerny, połów z łodzi rybackich zakotwiczonych w pobliżu jest wyświetlany na lodzie.

Port miasta jest drugim co do wielkości z Attyki, po tym w Pireusie, ale będzie prawdopodobnie zastąpione przez jeden w Lavrio, który jest obecnie rozbudowywany. Z portu odpływają promy do południowej części Eubei, jak większość wysp Cyklad. Są promy i łodzie szybkobieżne, większość z nich odplywaja rano lub pod po południu.

Naksos - Przewodnik

Na greckiej wyspie Naxos znajduje się na Morzu Egejskim i jest częścią grupy Cyklady wysp. Jest to wyspa kultury, z wieloma elementami klasycznej Grecji Oczywiście jest obecny. Z biegiem lat, wygląd Naxos Czy anche być zdominowane przez ITS Bizancjum, Franków i weneckie przeszłości, z których wszystkie zostały pozostawione coś zupełnie wyjątkowy i inny. Naxos Czy Szczególnie podatny grunt i daje ogromne plony obu oliwki i winogrona, a jego własna wina Stał Naxian coś specjalność wyspy. Z urokliwych górskich wiosek, wspaniałe plaże i niekończące się greckim słońcem, to łatwo zrozumieć, dlaczego wyspa stała się tak popularna.

Jest o wiele więcej do Naxos od plaż i wybrzeża, z szeregiem atrakcji przyrodniczych można znaleźć wokół historycznego centrum Hory,: takie jak jego zamku weneckiego i Tragaea obrębie regionu i jego licznych urokliwych wiosek. Filoti jest największym ze wszystkich wiosek W ramach Tragaea i stoi obok Góry Zeusa. Inną godną uwagi górska wioska na Naxos jest Apiranthos, obok góry Fanari, gdzie proste architektury greckiej i trio muzea czekają. Wędrówka jest popularną rozrywką w górach, z liczbą zalecanych tras dostępnych ubraniowy wszystkie umiejętności.

Port wyspy jest położony w Chora anche. Z portu odpływają promy do Pireus (Ateny) i do innych wysp na Cykladach.