Ateny (Pireus)
Kos
Promy do Dodekanez
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Ateny (Pireus) Kos

Ateny (Pireus) Kos polaczenie laczy Ateny z Dodekanez. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Blue Star Ferries. Polaczenie odbywa sie do 10 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 9 godziny 35 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Ateny (Pireus) Kos zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Ateny na Dodekanez.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Pireus do Kos?

Czas przeprawy promowej z Pireus do Kos wynosi około 9h 35m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Pireus do Kos i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Pireus do Kos?

Cena promu z Pireus do Kos może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Pireus do Kos wynosi 271 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Pireus a Kos?

Jest 1 operator promowy dla Pireus do Kos i jest to
 • Blue Star Ferries

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Pireus do Kos?

Zarezerwuj promy z Pireus do Kos poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Pireus do Kos?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Pireus do Kos z
 • Blue Star Ferries

Czy można zabrać samochód na prom z Pireus do Kos?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Pireus do Kos z
 • Blue Star Ferries

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Pireus do Kos?

Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
 • Blue Star Ferries

Jak daleko jest Kos od Pireus?

Odległość pomiędzy Pireus a Kos wynosi około 226 mil morskich.

Opinie na temat Prom Ateny (Pireus) - Kos

 • "Opina"

  Bardzo dobry

  'Blue Star 2' travelled on Blue Star 2

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Ateny (Pireus) - Przewodnik

Pireus to miasto portowe w Grecji położone nad Zatoką Sarońską około 12 km od Aten. Najbardziej atrakcyjna dzielnica leży na wschód dookoła Zea Marina i turystycznego portu Mikrolimano, gdzie znajdziesz pełno kawiarni, restauracji i barów.

Port w Pireusie jest głównym portem w Grecji, największym portem pasażerskim w Europie i trzecim co do wielkości na świecie i jest ośrodkiem greckiego handlu morskiego i bazy z dużą flotą handlową. Udogodnienia w porcie zostały niedawno odnowione i jakość udogodnień poprawiła się znacząco. Obejmują one bankomaty, kantor wymiany walut, restauracje, bary, taksówki i szereg biur podróży sprzedających bilety na prom. Port obsługuje prom na Kretę, Cyklady, Dodekanez i inne wyspy na Morzu Egejskim.


Kos - Przewodnik

Na greckiej wyspie Kos znajduje się na Morzu Egejskim, południowo-wschodniej, na południu wyspy Kalymnos i na północ od wyspy Nisyros. Kos leży w starożytnym Keramiko Zatoki (Kerme Körfezi) lub Kos Zatoki, zaledwie 3 mil morskich od wybrzeży Turcji i jest trzecim co do wielkości wyspa na grupy wysp Dodekanezu. Kos jest jedną z najlepszych greckich wysp za typowy wypoczynek na plaży i to było jednym z pierwszych wysp, aby przejść do turystyki masowej na rynku w wielkim stylu z wielu hoteli zbudowanych na plaż piaszczystych wybrzeży na wschodzie i południu.Stosunkowo płaski krajobraz pomógł zrobić na rowerze bardzo popularny działalności wakacje i nie ma końca wynajmu placówek rowerowych, a nawet niektóre dedykowane drogi rowerowe między dużych hoteli. A także nocnych klubów w Kos i mnóstwo nadmorskich kurortów, wyspa oferuje również jedne z najlepszych stanowisk archeologicznych można znaleźć w basenie Morza Śródziemnego.

Nie są codzienne usługi między Kos i Pireusie wraz z usługami między Kos i reszty Dodekanezu, wysp Morza Egejskiego w północno-wschodniej oraz Turcji.Podróż przez konwencjonalne promem może trwać do 13 godzin, w zależności od przystanków pośrednich, a podróż z dużą prędkości łodzi może potrwać od 5 do 8 godzin.


Pireus do Kos Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 20/05/2024 a 26.05.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Blue Star Ferries 12:00 23:55 11 godziny 55 minuty pon.
Blue Star Ferries 15:00 02:30 11 godziny 30 minuty pt.
Blue Star Ferries 15:00 04:10 13 godziny 10 minuty śr.
Blue Star Ferries 18:00 05:50 11 godziny 50 minuty wt.
Blue Star Ferries 18:00 06:10 12 godziny 10 minuty czw., sob.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.