Milos do Sifnos Prom

Milos Sifnos trasa promowa laczy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 4 operatorow. Aegean Speed Lines obsluguje swoje polaczenia do 8 razy tydzien, Zante Ferries 8 razy tydzien, Sea Jets 9 razy tydzien & Hellenic Seaways posiada polaczenia do 4 razy tydzien.


Istnieje polaczenie 29 przeplyniec tydzien na polaczeniu Milos Sifnos pomiedzy Cyklady i Cyklady oraz z 4 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Milos - Sifnos Armatorzy Promowi

 • Aegean Speed Lines
  • 8 Cotygodniowe Przeprawy 55 min
  • Uzyskaj cenę
 • Zante Ferries
  • 8 Cotygodniowe Przeprawy 1 godz 15 min
  • Uzyskaj cenę
 • Sea Jets
  • 9 Cotygodniowe Przeprawy 45 min
  • Uzyskaj cenę
 • Hellenic Seaways
  • 4 Cotygodniowe Przeprawy 2 godz
  • Uzyskaj cenę

Srednia cena Milos Sifnos

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Milos Sifnos to samochod i 2 pasazerów.

Milos Przewodnik

Wyspa Milos znajduje się na Morzu Egejskim, w północnej części Morza Krety i części tworzących grupy wysp Cyklady, jest chyba najbardziej znany z posągu Afrodyty ( "Wenus z Milo", który jest obecnie na wystawie Galeria w Luwrze w Paryżu). Wyspa znana jest również z posągu greckiego boga Asklepiosa, teraz na wystawie w British Museum w Londynie, oraz Posejdona i archaicznego Apollo w Atenach. Skupione wokół małego portu Adamas jest kilka małych sklepów, które sprzedają pamiątki i bibeloty, ręcznie robione prezenty i biżuterię oraz lokalnie produkowane tkaniny, hafty i produkty spożywcze.

Wyspa jest połączona promem do portu w Pireusie w Atenach, do wszystkich innych wysp archipelagu Cyklad, wysp Dodekanezu i Krety, zarówno konwencjonalnymi promami i katamaranami wysokiej prędkości. W miesiącach letnich są codzienne regularne połączenia do i z wyspy. Inny port na wyspie jest w Apollonia, który łączy także wyspe z Kimolos i Glaranissia.

Sifnos Przewodnik

Grecka wyspa Sifnos jest piękna wyspa położone w zachodniej części grupy Cyklady wysp. Jest to typowy przykład wysp archipelagu Cyklad, z tradycyjną architekturą, spokojnych plaż nadmorskich tawern i, niskie wzgórza. Najpopularniejsze plaże na wyspie znajdują się na południowej stronie wyspy i ma krystalicznie czystą wodą, miękki piasek i wiele obiektów turystycznych.Popularne atrakcją turystyczną na wyspie jest wspaniały klasztor Chrissopighi, obrońcą wyspie. Kastro jest najbardziej malownicze miasteczko na wyspie, z wąskimi brukowanymi uliczkami, kamiennymi domami i wspaniałym widokiem na morze. Jest to wieś z 4000-letniej historii i resztki swojego dziedzictwa są widoczne wszędzie z części jego mur obronny zbudowany około 800 pne. Ta niezwykła wioska jest otoczona z trzech stron, z widokiem na Morze Egejskie.

Port na wyspie znajduje się w miejscowości Kamares. W miesiącach letnich są codzienne usługi zarówno dużej prędkości i konwencjonalnych promy na wyspy. Promy z Pireusu podłączyć Sifnos i innych wysp Cyklad, takich jak Serifos, Folegandros, Kythnos, Milos, Ios, Santorini i Kreta.