Prom Rafina do Thira

Rafina Thira polaczenie laczy Ateny z Cyklady. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Golden Star Ferries. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 6 godziny 15 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Rafina Thira zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Rafina - Thira

  • Golden Star Ferries
    • 7 przeprawy w tygodniu 6 godz 15 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Rafina Thira

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Rafina Thira to samochod + 1 pasażer.

Rafina - Przewodnik

Rafiny to greckie miasto położone na wschodnim wybrzeżu Attyki w Grecji. Miasto i port leżą na wybrzeżu Morza Egejskiego na wschód od gór Penteli i na północnym wschodzie równiny Mesogaia. Ateny znajduja się 25 km na zachód od Rafiny, która jest także w pobliżu miast Artemida i Nea Makri. Ze względu na jego bliskość do Aten, wielu Ateńczyków przyjezdza ze stolicy na obiad do restauracji rybnych, które wyścielają wewnętrzny port Rafiny. Na zewnątrz każdej tawerny, połów z łodzi rybackich zakotwiczonych w pobliżu jest wyświetlany na lodzie.

Port miasta jest drugim co do wielkości z Attyki, po tym w Pireusie, ale będzie prawdopodobnie zastąpione przez jeden w Lavrio, który jest obecnie rozbudowywany. Z portu odpływają promy do południowej części Eubei, jak większość wysp Cyklad. Są promy i łodzie szybkobieżne, większość z nich odplywaja rano lub pod po południu.