Katapola do Paros Prom

Katapola Paros trasa promowa laczy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Blue Star Ferries obsluguje do 3 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 4 godziny 15 minuty gdy Hellenic Seaways serwis operuje do 5 razy w tygodniu trwajacym od 2 godz 35 min.

To daje 8 przeplyniecia tydzien na trasie Katapola Paros pomiedzy Cyklady i Cyklady. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Katapola do Paros Alternatywny Prom

Katapola - Paros Armatorzy Promowi

  • Blue Star Ferries
    • 3 przeprawy w tygodniu 4 godz 15 min
    • Uzyskaj cenę
  • Hellenic Seaways
    • 5 przeprawy w tygodniu 2 godz 35 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Katapola Paros

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Katapola Paros to samochod + 2 pasazerów.

Paros Przewodnik

Greckie wyspy Paros jest częścią grupy wysp Cyklady na Morzu Egejskim. Jest to bardzo popularne miejsce na wakacje i jest tylko o krok od wyspy Naxos, około jednej godziny promem. Paros zyskał reputację bardzo przytulny przyjaznego wyspę. Jest to druga największa z wysp Cyklady i jest pełen atrakcji dla każdego jakości. Goście Paros będą mogli uczestniczyć na sporty wodne, korzystać z greckich tawern podszewka nadmorską Parikia, i zwiedzić kościół Panagia Ekatantapiliani, który jest znany sięgają tak jak 326 AD. Istnieje wiele plaż na anche Paros: takich jak Agia Irini, Farangas, Kato i Logaras.

Port wyspy jest w Parikia i gospodarze zarówno konwencjonalnych, promy i szybkich promów. Generalnie do Pireusu odpływają promy i inne wyspy archipelagu Cyklady.